Новак
Женски титаниумски прстен со ласерска змија шема на кожа

Женски титаниумски прстен со ласерска змија шема на кожа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Овој титаниумски прстен за накит со кожа на змија е издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 8мм полу-круг титаниумски прстен со ласерска шема на кожата на змија : Овој титаниумски змија прстен е издржлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ослободете го astверот со овој смел и моќен прстен Овој прстен е направен од не'рѓосувачки челик од 316 L од�

Метал печат на артикалот : челик Дебелина на артикалот : 1 / 16 инчи Камена боја на артикалот : Јасна...

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Дополнете ја омилената облека со овој убав прстен во кој има текстуриран, крцкав финиш и сјајни рабови з

Инокс накит FR104410 оксидиран прстен од не'рѓосувачки челик со голем мотор изглед црн10 in Челик уметност Ма�

Однесувајте се кон себе со овој елегантен машка сребрена сребрена 6мм зачукана завршна свадба бенд...

Овој стилски машки прстен е убав додаток и на обичните и деловните облеки Облечен со кој било од нив, ово

Совршен прстен за секоја пригода, Моси Даб Нов раскинувајќи го вдлабнатиот бенд на мажите Камо Камо, ви �

Крајбрежен накит црно обложен не'рѓосувачки челик јаглеродни влакна вметнување рингвибрант сини јагле

Радувај се со нашиот маж од не'рѓосувачки челик златен тон на крстот Овој прстен отпорен на Tarnish нуди тра

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Разговорот започна со нашиот маж од не'рѓосувачки челик црно сина IP зачукана завршна група! Неговиот см�

Крајбрежниот накит Сини кристални камења злато позлатена рингенза од не'рѓосувачки челик секој ден има

Донесете допир на час на вашата облека со овој двотон машки бенд Изработен од волфрам карбид и керамика,

Овој зачудувачки титаниумски прстен со вметнување на бакар (и) е убаво контрастн, отпорен на абење, издр�

Издржлив и елегантен, овој бенд од не'рѓосувачки челик прави одличен подарок за себе или за вашите најбл

Овој впечатлив бенд е одличен избор кој претпочита драматичен смел изглед Извадена од титаниум, овој оп

Елегантен и подготвен, наш машка 6мм Стерлинг Сребрен Милгрин Еџ прстен е тука за вашите модни потреби! Б

Класичен рамен рамен прстен од не'рѓосувачки челик широк 8мм со еден надвор од центрираниот жлеб е рачно

Крајбрежен накит кубни цирконија кабел завиткан околу не'рѓосувачки челик ringвони вашиот стил класичен,

Овој уникатен опсег од 7,7 мм е парче за разговор Се одликува со златоip "t " мат финиш дизајн на спинерот и е

Scroll