Новак
Уникатни поволни цени чипка предни перики отпорна на топлина долга права коса за девојче црна 24 “

Уникатни поволни цени чипка предни перики отпорна на топлина долга права коса за девојче црна 24 “

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 303.84

Периката е многу модерна и променлива, можете да ја направите во кој било стил според вашата потреба. Време е да ги покажеме вашите генијални вештини. Дишејќи висока еластична мрежа и лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа предна перика од чипка. Оваа симпатична перика е исто така одличен подарок за вашите пријатели или семејство. Тоа е долготрајна фризура; Повторно користење, миење, миење со шампон во ладна вода. Предните перики на чипка со реални коса, го прават тоа исто како и вашата сопствена коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Изработено е од отпорен на топлина синтетичко влакно, мек допир и природен изглед, исто како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти и 2-3 чешли за да ги поправите, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Совршена големина за повеќето луѓе. Единствени поволни цени од чипка предни перики отпорна на топлина долга права коса за девојче црна 24 "погодна за повеќето луѓе. Лесно за носење. Должина на перика : 24". Тежина : 388g. Прилагодливо капаче за перика : 21 " - 23". Боја : Црна. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 перика; 2 перика капа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Милер Висок живот е американско пиво Лагер Неговиот јасен, лесен вкус на вкус е олицетворение на катего�

Премиерските обележувачи се совршени за зачувување на вашето место или обележување на одредена страни�

Големина : 7 "W x 11.5 " H x 7 "Lcolor : Антички месино функционално функционално декорацијата на рустикален домот �

Боја : Бела Цврста подградба Конструкцијата на челична и жица лесно поддржува монитори или лаптопи до 44

Mid Risselim Fitcapri Jeanpull на еластична лента за половината и ткаенина што се протега, скулптурира и holdsfaux fly & scoop џ

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувс�

Соученици 9893601 Микробан Слимлин комбинација на тастатура безжични тастатури Оваа комбинација на таста�

ПРОКТИКТИЧКИ И БЕЗБЕДНОСТ : Комплетно склопена транспарентна акрилна дисплеј, црна основа, акрилен каб�

Луксузно, меко и пријатно предиво, Bernat® Blackete ™ е предиво во стилот на Ченил, што е совршено за проекти за

Зголемените хмели на Крозби ® му даваат на овој освежувачки Пилснер зачинета и земјен хоп арома Каракте

Malher Toki Mix е мешавина за пијалоци што е вештачки зачинета Има мал вкус на цитрус, но можете да го мешате со

Направете го вашето малечко возбудено да ја научите азбуката и да ги подготвите за училиште со оваа кни�

Симпатични животни од џунгла го обвиткуваат ова пријатно ќебе и обратно на мека, розова шерпа...

Разновидност 12 пакувања од 12 лименки за унца со флуиди на топо чико Агуас фреска, тврд селцер...

Компатибилен со Dyson V6 / V7 / V8 / V10 / V11 / DC30 / DC31 / DC34 / DC35 / DC58 / DC59 / DC62 / DC74 Можете да се соберете лесн

Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа техноло�

Картичка за подароци, 5100 долари Вие ја избирате сумата од 5 до 100 долари Замрзнат јогурт, подарокот на нас

Соливиот солиден браник со двоен слој со интегрирано стакло дизајнирано за употреба со 45мм Apple Watch е изг�

Еден 296 мл пијат торбичка на Мартини и Роси Фрозен замрзнат вино коктел Подготвени да пиете торбичка за �

Контролата на контролата на суспензијата на Уро делови изгради репутација во автомобилската индустриј

Пиво, Златен Але од Мејн За Мејн, со убов Благодарност до нашите пријатели на земјоделец Имаме среќа да с

Scroll