Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 127.52

Одлична вредност Декоративна LED сијалица, 4 W (еквивалент на 40 W), дневна светлина, затемнето, 1 броење : излез на светлина : 300 лумен. 40 W еквивалентно користејќи само 4 W енергија. Затемнето. Одлично за секоја просторија во куќата. База на Канделабра. Трае 13 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

LED светилките со одлична вредност се економични и енергетски ефикасни опции за осветлување на вашиот до

Осветли просторија со светлата на Америка 23 '' под кабинетот Стрип светло Тој користи 14 W електрична енер

Поставете го тонот со одлична вредност 7 W Omniрежија A19 LED сијалица во вашата ламба Овој едноставен додато�

Llе го осветлите светот со оваа зачудувачка соларна лента за внатрешен двор Секоја влакно 10 G50 LED стаклен�

Создадете брилијантно светло шоу со оваа калеидоскопска сијалица Се одликува со светли, енергетски ефи

LED сијалица со одлична вредност, 4 W (еквивалент на 40 W) што не е затемнета, E12 базата е одлична опција за неј

Овие светилки произведуваат мека пријатна бела светлина совршена за секоја просторија во вашата куќа К

Карактеристики : G8 BASE BIPIN LED сијалица, 2,3 W (еквивалент на 20 W), 120 волти, заштеда на енергија, непотпорна Упот

LED сијалиците со одлична вредност се одличен начин да заштедите пари на трошоците за енергија...

Beе бидете шокирани од вашите заштеди кога ќе го направите префрлувањето на LED со голема вредност 5,5 вати

Дајте им на вашите растенија светлината што им е потребна за да растат здрави и живописни со голема вред

"Planeta intraterrestre " "3aa parte de " grise, нацисти, бази подтерани и ел nuevo orden mundia el exto de los clones "grise, нацисти, бази подтера�

LED светилките за осветлување на Крие се дизајнирани да работат подобро и да траат подолго...

Карактеристики на производот : Заврши : Транспарентна боја : Виолетова големина на сијалицата : C7 E12 Brass Bas

LED светилките со одлична вредност се одлична опција за нивната цена и енергетска ефикасност Изградена з

GE Basic мека бела LED 3насока од 30 до 70 до 100 до 100 светилки за замена на вати обезбедуваат долготрајна, енерге�

10.5 W 850 Луменс Аформа Дневна светлина на светлината на светлината 13 години ** Врз основа на 3 часа употреба

Оваа сијалица G4 Newhouse G4 е совршена замена за стара сијалица Halogen G4 Оваа LEDсијалица има карактеристика со м

LED светилките со одлична вредност се одлична опција за нивната цена и енергетска ефикасност Изградена з

Задоволни сме што сме врвен добавувач на фотографски додатоци на Square Perfect и фотографска опрема со врвен

GE LED декоративна сијалица 60 W замрзнати финиш Свиткан врв декоративен за лустери и лушпи Тоа е затегнат и

LED сијалиците со одлична вредност се одличен начин да заштедите пари на трошоците за енергија...

Мекото бело бело LED LED 60вати замена чиста декосијалица за деко нуди извонредна енергетска ефикасност, до

LED светилките со одлична вредност се одлична опција за нивната цена и енергетска ефикасност...

Scroll