Новак
Собрание на решетки компатибилно со 2007- Нисан Верса Греј Шел и вметнете CAPA Сертифициран

Собрание на решетки компатибилно со 2007- Нисан Верса Греј Шел и вметнете CAPA Сертифициран

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Заменува број на делови : NI1200224 C. Изработени за фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Премиум изглед, траен заштитен пат во различни квалитетни завршувања, вклучително и елегантен хром, текстурирана црна, обоена или подготвена/боја-на -Мач (во зависност од апликацијата). Сертифициран CAPA произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтини за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color/Finish : Gray Shell and Insert Material : Plastic Certification : CAPA Certified Notes : With chrome molding and emblem provision Replaces OE Number : 62310 EM30 AReplaces Partslink Number : NI1200224 CInterchange Part Number : 62310 EM30 A, NI1200224 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty GRILLE ASSEMBLYHas Предниот крај на вашето возило станува поглед по судир? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете собрание на решетки за следната работа за поправка. Одговара Изберете : 2007-2009 Nissan Versa S/SL и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите. Една година Неограничена гаранција за километража Секое собрание на решетки доаѓа со едногодишна неограничена гаранција за километража за мир на умот. Веќе да се врати стилот и заштитата на предниот крај на вашето возило., Каде што е применливо. Процесот на производство ги задржува трошоците и квалитетни високи. Феации и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашето оригинално склопување на решетки. Дупки за предните светла, итн.compabtiate со следниве возила : Nissan2007-2009 Верса (подмодел : С, СЛ) го заменува бројот на ОЕ : 62310em30a. Број на размена на дел : 62310 EM30 A, NI1200224. Собранијата на решетките доаѓаат во најразлични врвни завршувања и нудат лесна инсталација со нивно совршено вклопување - сите по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Type : Grille Shellcolor / Finish : Textured Greymaterial : Plastic Note

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Црна обвивка и Insert Mater

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Primed Inter Change Дел Број : A1720845000 REPLAC

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Primed Material : Plastic Interchange Part Number : 3 C88536779 B9, VW1036117 Notes : Center bumper grille Replaces OE Num

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Chrome Replaces OE Number : 2058880373 Replaces Partslink Number : MB1213103 Interchange Part Number : 2058880373, MB1213

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Black Shell and Insert Material : Plastic Notes : With emblem provision Replaces OE Number : BJE150712 BRepl

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Chrome Shell со обоена темн

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Orented Black Shell и Insert Material

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално дополнување / финиш : Текстурален црнам�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Silver Material : Plastic Interchange Part Number : 6 N7 Z17 K945 A, FO1036134 Replaces OE Number : 6 N7 Z17 K945 AReplace

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Black Material : Prastic Inter Change Дел Број :

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално тип : Grille Color / Finish : Chrome Shell со насликана ц

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Type : Grille Color / Finish : Chrome Shell with Gloss Black Insert Material : Plastic Notes : With chrome frame Replaces OE Number : 86380

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Primed Interchange Part Number : 2208851123, MB1038101 Notes : Side bumper grille Replaces OE Number : 2208851123 Replaces

PRODUCT SPECIFICS Quantity Sold : Sold individually Color / Finish : Chrome Notes : Below emblem Certification : CAPA Certified Replaces OE Number : 531210 D250 Replaces Partslink Number : T

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Textured Greymaterial : Prastic Inter Change Дел Бр

Специфични производи Количина Продадена : Продадена индивидуално дополнување / финиш : хроменти : со амб

Scroll