Новак
RealSize женски плус чипка V-врат со кратки ракави

RealSize женски плус чипка V-врат со кратки ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 231.04

Се насмевнува наоколу кога ќе се лизнете на овој краток ракав V-вратот од Real Size. Одликувајќи се со прилично, тонски чипка на чипка на деколте, овој удобен врв сигурно ќе се истакне во толпата. Изработена од мека плетена ткаенина со прекрасен дизајн на драпера, ова е мета што ќе ја достигнете повторно и повторно. Спарете го со омилените фармерки или шорцеви за непобедлив, опуштен стил. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Classic. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : чипка на чипка на деколте; Мека плетена ткаенина. Women'sенски плус чипка V-вратот од Real Size.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Audi S5 2016 : Дизајнирано прилагодете ги с

Состапувајќи ја работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линиј�

Уметник : Крис Мојерсјубјект : Пејзажапелатива : Тип на крајбрежје Производ : Галерија обвиткано платно �

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Златна реклама црна боја над бела позадина Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој

Мека, пријатна и сè што треба да биде џемпер, а потоа и некои Ниту една граница на кардиганот не го вади с�

Овој чизми за глуждот на блокпотпетици е совршен за забави, состаноци, датуми и секоја друга специјална

5" D) : мали 18 "24" Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина од горе до дно : 30" Големина (24" H x 16 "W x 1 Впечаток за врв

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Новите душеци за пена во боја на Норск сега доаѓаат во различни погодни големини на пакување...

Со метежот и вревата на празникот можеби немате доволно време да го украсите вашиот дом...

Подготвени, поставени, одете Подготвувањето за денот е предвремено кога ќе започнете со времето и панта

30 инчното сиво кадифено тапациран метал столче без грб е совршен избор за луѓе кои бараат функционален �

Надвор од спалната соба и во собата на таблата, оваа женска чипка кимоно од време и Тру го додава завршни

Геометната подлога за сопирачка на Powerstop и комплетот за ротор има влошки со сопирачките со ниска праба, �

Уметник : Mathieu Rivrinsubject : Panderscapess Teyle : Современа трговска марка ликовна уметност „моќ на планините“ платн�

Овој прекрасен накит од гранат е совршен за јануарскиот роденден на вашата сакана личност Трепејќи со о

Додадете го новиот Emerson CR0045 B, 19,1 in., 4,5 кубни Ft Компактен фрижидер со енергетска starвезда до вашите уреди...

Одлично за време на игра, naptime или во секое време! Удобниот памук го одржува вашето бебе пријатно, а затво

Reebok Boys Freestyle Jogger е џогер совршен за целодневно носење Овој џогер има две странични џебови, како и два тов�

Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка Лесно се чисти со микрофибер крпа...

Со новата доминантна AS, Mizuno создаде вистински чевли за сите површини, дизајниран да ги зголеми перформа�

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Питер Пфејфер „чувар надвор од кутијата“ платно уметност Од спалната соба, до дневната соба, па дури и �

Чорапите за удобност на екипажот на Hanенската екипа на Ханес нудат удобност, мекост и вредност што ја оч�

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети Н�

Ултра мекото мекото седиште за селекција на Arden се избира од долготрајна полиестерска ткаенина отпорна

Додадете малку разноврсност и забава во вашиот плакар со врвот на резервоарот за жени Sequin George...

Материјал : 100% памук, ексклузивно за декорација Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

Scroll