Новак
Миленичиња фрлаат ќебе Илан темно чоколадо 40х50

Миленичиња фрлаат ќебе Илан темно чоколадо 40х50

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.20

Најдобри пријатели од Шери ви носи додаток за миленичиња што совршено се спарува со креветите. Безброј начини да го користите вашето ново омилено фрлање миленичиња. Се гушкате на каучот или земете го во движење. Ова разноврсно ќебе исто така ќе помогне да се заштити вашиот мебел, подови, седишта за автомобили и други површини. Премиум материјали - изработени со 100% полиестерски миленичиња безбеден материјал, ова ќебе се состои од кадифен текстуриран микрофибер од предната страна и ултра -меко вегано крзно на задниот дел. Вашите миленици ќе се чувствуваат безбедно и безбедно со ова ќебе за затоплување што потсетува на крзно од мајчино. Лесно одржување - ова ќебе за микрофибер/крзно е безбедно за перење и фен. Машинско миење ладно и суво суво на ниско ниво. Дизајн - Нашите меки неутрални колорити овозможуваат овој додаток за домашно милениче да естетски се меша со кој било украс за дома. Предлог за големина - Достапно во 2 големини. 30x40 "Најдобро за мали и средни миленичиња до 40 килограми. 40x50 " Најдобро за средни и големи миленичиња до 60 килограми. Заштитете мебел и подови. Одлично за автомобили, гајби и во движење. Ултра-меки, избледени полиестер за микроплуш. Безбедно за машинско миење и суво. Димензии - 40 "x 50". Погодно е за домашни миленици до 60 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Најдобри пријатели од Шери ви носи додаток за миленичиња што совршено се спарува со креветите Безброј н

Scuffs® Snuggle Clable е одличен подарок за секој сопственик на кучиња Реверзибилниот дизајн обезбедува мека, ка�

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Најдобри пријатели од Шери ви носи додаток за миленичиња што совршено се спарува со креветите...

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Плишан, машински миење полиестер го прави сладоледот Беси и Барни, реверзибилно милениче ќебе, помеко о�

Aspca Dog Pet Fleece Flapte, 40 "x 50 ", сино удобно и стилско фрлање ќебе за да ги задржите вашите миленичиња топло и при�

Територија 30х36 ќебе со мекифлице Тоа е совршен избор за ќебе за кученца да го направи вашиот нов член на

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Нашите луксузни ќебиња се исто толку меки и луди како вашето куче Cените се реверзибилни, што значи дека

Scroll