Новак
Eldorado Sport Fury AT4S 265 70R 115T ГОЛЕМИ ОБРАЗОВАНИЕ: 2014- Chevrolet Silverado WT, 2010- GMC Sierra SLE

Eldorado Sport Fury AT4S 265 70R 115T ГОЛЕМИ ОБРАЗОВАНИЕ: 2014- Chevrolet Silverado WT, 2010- GMC Sierra SLE

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Сеопфатна гума, Sport Fury AT4 S е дизајниран за употреба на џипови, CUV, SUV и пикап со средна и целосна големина и им нуди на возачите супериорна влечење на сите временски услови плус гаранција за ограничена трага од 55.000 милји. Сертифициран со симбол USTMA 3pmsf за тешки зимски перформанси. Агресивниот дизајн на отворено рамо, избрка вода, зима, слаба и кал за оптимална влечење во сите теренски услови. Екстра-длабока шара сипи под различни агли ја подобруваат удобноста без да жртвуваат влечење. FITS : 2007-13 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 2019-23 Ford F-150 SSV 2014-18 RAM 1500 Special Service 2019-21 Chevrolet Silverado 1500 SSV 2019 Chevrolet Silverado 1500 LD WT 2015-23 Chevrolet Tahoe SSV 2016-18 FORD F-150 XLT 1999-2001 Ford F-150 Lariat 2010-14 Toyota 4 Runner Trail 2003-05 Dodge Ram 1500 Laramie 2007-09 Chevrolet Tahoe LTZ 2007-14 Toyota FJ Cruiser Base 2002-06 Chevrolet Tahoe Z71 2018-19 Toyota 4 Runner TRD Off-Road Premium 2015-16 Toyota 4 Runner TRD Pro 2010-14 Ford F-150 XLT 2003 Ford F-150 Lariat 2018 Jeep Wrangler JK Unlimited Sport S 2002-03 Ford Expedition XLT 2006-07 Dodge Ram 1500 Trx4 2002 Chevrolet Avalanche 1500 Z71 2008 Dodge Ram 1500 Laramie 2002 Ford F -150 XLT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштедете 50 УСД за набавка на 2 Bridgestone Dueler H / T 684 II 265 / 70 R17 113 S гуми Заштедите се рефлектираат во тековната �

Достапно попуст! Добијте до 110 УСД назад на Изберете континентална Tire Soffer што важи до 31 август 2023 година �

Bridgestone Blizzak DMV2 245 / 70 R17 110 Sover View Blizzak DMV2 гуми развиени од Bridgestone се дизајнирани специјално за камиони и SUVа д�

Дизајнот на сите терени на шари, истакна бела буква или црна странична allид во зависност од големината н�

Nitto Crosstek SUV P255 / 70 R17 110 S Tire Nitto Crosstek SUV P255 / 70 R17 110 S Tire Fits : 200409 Ford F150 FX4 2019 Chevrolet Silverado 1500 LD WT 2019 GMC Sierra 1500 Limited SLE and m

Наменето за употреба на лесни камиони и SUV, Terramax A / T 4 S е гума за сите терени, што им нуди на возачите силна

Kenda KLever Mt KR29 LT265 / 70 R17 121 / 118 Q Eoverviewthe Kenda Klever Mt Kr29 е гума за теренски терен што е дизајнирана за употреба на џ�

Delinte DH7 P265 / 70 R17 115 Hover Viewan Сеопфатна автопатска гума, DH7 од Делинте е дизајниран за употреба на CUV Нудејќи д�

Гумите Sure Trac A / T се изградени од соединение на шарите за отпорност на абење обезбедува повеќе животинск�

Scroll