Новак
Двоен странично срце на не'рѓосувачки челик Anavia - Државна икона - Телефонска врежана кучиња и мачка ознака, злато, с

Двоен странично срце на не'рѓосувачки челик Anavia - Државна икона - Телефонска врежана кучиња и мачка ознака,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Задниот дел може да биде врежан со до 3 реда и до 15 карактери. Вклучува 2 заменливи клучни прстени и кадифена торбичка.Дајте си чувство на безбедност во случај на вашето домашно милениче случајно да излезе и исчезна. Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани - ознака за име на кучиња - ознака за јака на кучиња - ознака за лична карта за миленичиња - ознака за кучиња Мало куче - мачка ознака срце направено од не'рѓосувачки челик. Важни информации што можат да бидат врежани на задната страна, може да бидат мали пораки како "Ве молиме јавете се на мајка ми " Следете број на контакт, "Јас сум изгубен, ве молиме јавете се на " Следете број на контакт, вашата домашна адреса или број на микрочип . Знаеме дека сите кучиња и мачки доаѓаат во различни бои и големини и за да ги сместиме, нудиме тркалезна ознака за миленичиња во 3 бои за издвојување (сребро, злато, розово злато) и 3 големини (мали, средни, големи). Со додавање на персонализирана ознака за кучиња за домашно милениче на јака на вашето домашно милениче, гарантира поголема шанса вашето домашно милениче да се врати дома. Иако персонализацијата вели дека ќе се врежа име или телефонски број, може да се смени во нешто во рамките на ограничувањата за гравура. Со употреба на машина за гравура на ласерско високо-температура, деталите за персонализација нема да се извадат, избледат или измиваат кога се мијат или истрошат. Ознаките за кучиња се уникатни и креативни подароци за прилики како родендени, Божиќ, Денот на мајката, годишнината, Денот на вineубените и само затоа што. Анавија би сакала да се грижи за креативноста и претпочитањето на сите, затоа ги нудиме нашите ознаки во најразлични забавни форми и бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Пријатна, спортска и супермека Толку многу причини да го сакаат врвот на руно од атлетските дела...

Без мирис без мирис ткаенина гордо направени во Канада Овој сет ги вклучува само двата перници и утеши�

Безбедно Удобно Стилски Чиста Лесно Водејќи ја индустријата во стандардите за квалитет на производот, S

Примачувачки и шик, овој 14 карат бел златен скапоцен камен со скапоцен камен е сигурен дека ќе се израду�

Погоди ги падините во стил и удобност со скипанталони на Текеден Наменети да ве одржуваат топло и да изг

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Дриц Дпрстените се разноврсни сврзувачки елементи што се користат за најразлични проекти за DIY и шиење..

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Парче за домашна хартија од Вексфорд I Премиум Врамно печатење, 26,5 "x 36,5 "Подготвени за виси, злато (сет од

Бебе има многу карактер во моето дете на моето дете на новороденото бебе од 1 парчиња, прилепувања на дно

Достапно во најразлични бои, овој ватенка сет ќе додаде шармантен допир на секој декор на спалната соба.

Започнете со компостирање денес со овој стилски и одржлив пакет за компостирање од 1,5 галон од Беренс...

Како што зимата се приближува кон секое мало девојче, има потреба од термичка опрема за изведба што ќе о�

Инспиративна порака и супермеко чувство прават графички џемпери на позитивити кои врвот ќе ја достигне

Во контролниот сад за готвење : Smart Control Smart Control Stockpot има кален стаклен капак со иновативен отвор во копче

ААРИЈА колекција Дидо Мултифункционално 3 столче за задачи со лопатка w / седиште за седиште / црниот ш�

Оваа сезона, таа ќе заблеска со колекцијата на правда за девојки X Shine блокиран сет на облеки од 2 парчиња!

Уметник : isенис Розентал Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за

Premiertek Cat6 100% Solid Copper Plenum CMP, F / UTP (Foil shielded Twisted Pair) Ethernet cable Supporting frequencies of up to 550 MHz and the 10 BASET, 100 BASETX, 1000 BASET, and 10 GBA

Разновидниот Риверсајд II е подготвен за амфибиска забава со контурирана перница со подножје и водоотпо

Scroll