Новак
Мое дете на Картер, маица за бебиња и мали деца, сет на резервоари и шорцеви, 3-парчиња, големини 12м-5Т

Мое дете на Картер, маица за бебиња и мали деца, сет на резервоари и шорцеви, 3-парчиња, големини 12м-5Т

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Измешајте, натпревар + одете! Од моето дете на Картер, овој сет од 3 парчиња прави да се облече ветре. Комплетирајте со ладно графичко печатено од екран, плус забавен шарен резервоар, и совпаѓање на француските шорцеви за влечење на Тери, кои лесно се спојуваат со двете, тој може да научи да се облекува себеси + да биде подготвен да игра во ниеден момент! 3-парчиња сет вклучува : еден мета, еден резервоар + еден шорцеви за влечење. Те : 100% памучен дрес; кратки ракави; графички отпечатен со екран. Резервоар : 100% памучен дрес; без ракави; ленти печатени со екран. Шорцеви : 100% француски тери памук; влечење на еластична лента за половината; Функционално влечење за совршено вклопување. Лесен сет на облека. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Месинг 9 "Среден сив патент, 1 секој Бренд : Аванти Тип : месинг Боја на забите : злато Големина : 3" инчи...

Оваа машка графичка екипа со кратки ракави, кој има предна и задна графика, ќе направи уникатен додаток �

Ова нема граници со карирана карирана фланела со кариран, носат здружение и удобност со функционално ко

Лансирана од Работилницата за дизајн на парфифери во 2010 година Овој ориентален дрвен мирис има бергамо�

Геометната подлога за сопирачка на сопирачката на Power Stop и комплетот за ротор ја елиминира прашината, ја

Производите на Холли се неспорен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холли карбураторите г�

Нејзиниот декоративен стил се постигнува со создавање акварели со употреба на традиционални техники з�

Стилот и дизајнот се соединуваат во оваа зачудувачка област килим Овој килим има динамична шема што му �

Чувајте го ултра пријатно и без напор ладно со ова време, потсмев со џемпер за пулвер на вратот Овој сезо

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Ватиран горен ја омекнува оваа спортска патика за лизгање, давајќи му перничето чувство и луксузен изгл

Scroll