Новак
Конистон Преоден стил Медиумска конзола w складирање во природна и златна завршница

Конистон Преоден стил Медиумска конзола w складирање во природна и златна завршница

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2800.00

Создадете стилски складирање во вашиот забавен простор со оваа дво-тонска медиумска конзола. Пространа врвна прикажува семејни фотографии и декор или телевизор со рамен екран, додека кабинетите и прилагодливите полици уредно ги намалуваат филмовите, игрите или резервната електроника. Додадете го овој модерни ТВ -штанд на Mid Century во вашата дневна соба за да организирате најважни медиуми, или ставете во вашата ден за да ги надградите семејните собири. Вратете ја филмот ноќ кога ќе го додадете овој кабинет за медиуми во вашиот мал простор или отворен план за концепт. Од нашата семејна компанија до вашиот уникатен простор за живеење, СЕИ испорачува широк избор на квалитетен мебел и домашен декор за да го надополни вашиот стил на еден вид. Нарачки добиени пред 15 часот, локален центар за дистрибуција време за во залиха на предмети истиот работен ден. Производот се одликува со држави со две врати со складирање. Карактеристики 2 кабинети w/ 1 прилагодливи и 1 фиксна полица секоја. Вклучува 2 полици на отворени медиуми. Златните акценти и хардверот создаваат ретро чувство. Сместува ТВ со рамен екран до 52 ”W во целина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добредојдовте на новата врата Стенфорд 2 и 3 ТВ штанд, дизајн со модерен допир и со висок квалитет на мела

Интегрирајте топли бои со стилски индустриски акценти со ТВштандот со 60инчен 60инчен ТВ Едноставни и ми�

Прикажете го вашиот ТВ во стил со овој 70инчен ТВштанд Изработена од високоодделение MDF за богата, тексту

Космолизирањето на Космополитската Нова ТВ се залага за телевизори до 65 "е тука за вашето време на Flix и с

Наменет и одобрена употреба на снабдувачот : Резиденцијална употреба Три фиоки обезбедуваат соодветно

Нашата индустриска телевизиска конзола од 55 инчи со полица избира дизајн за појавување на боја на горни

Овој разноврсен ТВ штанд на Вудлаун може да го одржи вашиот телевизор со рамен екран до 60 инчи и до 75 фун�

Комбинацијата на флуидноста на дрвото жито и ригидноста на металот комбинира ретро и модерна Висококва

Моделот 05442 е таблет ТВштанд обезбедува погодно, флексибилно решение за прикажување на вашиот телевизо�

Овој незгоден мебел на Америка, Индустриски Gunmetal Gunmetal 62инчен ТВштанд има око, привлекувајќи смел изглед

Овој незгоден мебел на Америка Стивенсон Индустриски рустикален даб ТВ штанд има задебелен изглед со п�

Трансформирајте го вашиот дом во посовремен простор со додавање на овој едноставен и непретенциозен ТВ

Елементи Табаско медиуми градите во богати цреши елементи градите цреша нова преодна цреша ја претвора

Гледајќи ги задебелните нозе, кои се соодветно поставени на најдобро место за поддршка на рамката на ов�

Боја на ТВ штанд : Црна.Како фокусна точка и место за собирање во вашиот дом, трансформирајте го вашиот с�

Преоден изглед со елеганција и стил, овој вкусно дизајниран 72инчен ТВштанд нуди совршено место за центр

Имајте моден момент со модерниот ТВштанд со 2врата од средниот век од средниот век за телевизори до 90 ” �

Scroll