Новак
Остер Лангмор, не'рѓосувачки челик, сечило за јадење, поставени во виолетова

Остер Лангмор, не'рѓосувачки челик, сечило за јадење, поставени во виолетова

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

На секој готвач му е потребен сигурен комплет за прибор за јадење, па не гледајте подалеку од сетот за прибор за јадење од не'рѓосувачки челик Остер Лангмор 15 парчиња. Во овој фантастичен сет ќе добиете еден нож за готвачи, еден нож Сантоку, еден нож за леб, еден нож за комунални услуги, еден нож за паркирање, еден нож од клун за птици, еден челик за заострување, шест бифтеки ножеви и еден блок од тврдо дрво. Со прецизност со печат на градба, сечила од не'рѓосувачки челик и меки рачки за зафаќање, овој сет е сè што ви треба за да се исечете и да се залепите во кујната. Сет : 15 парчиња прибор за јадење. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Боја : Виолетова прецизност печат целосен танг ергономски рачки мек зафат сет вклучува : еден нож за готвач од 8 инчи еден 7 -инчен нож Сантоту Еден нож од 8 инчи леб Еден нож за комунални услуги од 5 инчи Еден 3,5 инчи нож за паркирање Еден 3 инчен клун за птици. Ножици Шест ножеви од 4,5 инчи бифтек за складирање на дрвени предмети по мерење на ставка : Нож за готвач- 13,25 "Должина, 1,75" Ширина, 0,6 "Висина, 0,3 lb тежина Сантоку нож- 12" Должина, 1,75 "Ширина, 0,6" Висина, 0,3 lb тежина Нож за леб- 13 "Должина, 1,5" Ширина, 0,7 "Висина, 0,25 lb нож за алатка за тежина- 9,5" должина, 0,75 "ширина, 0,6" висина, нож за паркирање со тежина од 0,15 lb- 8 "Должина, 0,8" Ширина, 0,6 "Висина на висина , 0.1 lb weight Bird Beak- 7.5" length, 0.8" width, 0.6" height, 0.1 lb weight Sharpening Tool- 13" length, 1.75" width, 1.25" height, 0.4 lb weight Scissors- 7.8" length, 3.4" width, 0,3 "Висина, 0,2 lb нож за стек со тежина- 9" должина, 0,8 "ширина, 0,75" висина, 0,1 lb тежина од дрво блок- 9 "висина, должина од 7,5", 4,8 "ширина, 3,7 фунти тежина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, Stop Stop Desire Driver Drum и Комплетите за чевли вклу

Таа ја донира својата работа на годишно ниво на непрофитни средства за прибирање финансиски средства...

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Збогатете го денешен стил на гардероба со овој фустан од кошула Овој фустан од кошула има појас на полов

Уметник : Рон Паркерсубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Пар на станови на Викторија К со текстуриран материјал со велур, украси на ринестон на врвот на двојниот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Двапати убаво! Термичкиот топ 2пакет на Time и Tru е едноставен начин за складирање на овие основни долги ра�

Овој прекрасен тендер за цел за време на играта што ја платно уметноста се печати со употреба на највисо

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Наредена во класична силуета Дамаск, оваа тропска кора и стапче за стапчиња е остварување на сонот...

Оваа контрола на раката за контрола на суспензијата е прецизноинженерско и строго тестирано за да обез�

Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба �

Прикажете го вашиот училишен и тимски дух со Универзитетот во Вирџинија Техника Хокис Црна бејзбол кап�

Атлетскиот работи Active Core Active Active Racerback Top е главен дел во гардеробата на која било жена Со едноставен, но �

Продолжете со разгалување во стил и удобност со Skechers во движење 600 сандала за брилијанци Спортски пик с�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење.

Направете моќна изјава во оваа цветна Денис лизгачки сандали со прекрасно извајана блок потпетица...

Оваа зелена и бела торбичка за врзивно средство од пенкало од пенкало + има три сребрени метални ринглет

Време на одмор 7 CT вимски Божиќни вредности за хартија за хартиени куќи со повеќе обоени црвени сини зел�

Уметник : Janelle Penners Ubject : Seasonal Style : Rustic Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е подготвено за об�

Scroll