Новак
GreenWorks 24V без четка SDS-Plus 2J Ротари чекан, батерија не е вклучена HM24L00

GreenWorks 24V без четка SDS-Plus 2J Ротари чекан, батерија не е вклучена HM24L00

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Green Works 24 V без четка SDS-Plus 2 J Rotary Hammer, батеријата не е вклучена HM24 L00 Green Works 24 V Батеријата обезбедува 20% поголема моќност и 35% повеќе траење и обезбедува без избледена моќност без загуба на меморија по полнењето. Мотор без четки обезбедува 0-1000 вртежи во минута и 4.500 вртежи во минута за напојување преку најтешките материјали. SDS-Plus Chuck за брзи и без алатки за промени. Оптимизираниот механизам на 2 џули обезбедува побрзо од брзината на кабелот. Избор на 4 режими за вежбање, ротирачки чекан, длето и длето прилагодување. Вклучува прилагодлива странична рачка со интегрирана став за стоп на длабочина. Погодно вградено LED светло за работа во слабо осветлени простори . перничена зафат за преголема удобност и контрола . 3-годишната гаранција за алатка ја штити вашата инвестиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll