Новак
Атлетски работи Activeенски активни модни нозе со висок пораст

Атлетски работи Activeенски активни модни нозе со висок пораст

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 480.00

Активните модни хеланки на атлетските работи се токму она што го повикува тренингот. Тие се мазни на допир и се направени со функционални ткаенини за да се спречи да се пробие потта. Овие хеланки имаат и висока лента за половината за целосна покриеност и линијата за засилување на цвест за подобрување на обликот на телото. Завршени со функционален џеб на задниот дел од половината, тие се суштинско дело за секој спортист. Материјал : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Висока половината; Цела должина. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Еден џеб на задниот половината. Карактеристики : се печати; ткаенина за влага. Активни модни хеланки за жени од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете декоративен и димензионален допир во која било просторија во вашиот дом или дури и во вашиот к�

K или испробајте ја подлогата за миленичиња за миленичиња за дополнителна удобност во стилот на перници

Ние сакаме класичен тексас мини и ова темно миење со високополовини мини здолниште е во право! Висока, в�

Loveубовта Абилена? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е офици

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“ Запо

Современите моменти на Гербер Бебе и Детлер Худи и џогер сетови се направени со мека ткаенина од свилен�

На пресекот на погодност и удобност е овој градник со плус големина Безбедниот преден затворач продолж�

Поздравете го вашиот гостин со стил, ќе можете да најдете оној што е во право за вашата домашна година ил

Поканите за покани за џем хартија Quinceanera се совршени за сите настани Големите комплети вклучуваат 50 кар�

Thyme & Table Nonstick 10 "Врховна тава за пржење, кремот е врв на кулинарско совршенство Оваа зачудувачка тава за п

Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површин�

Ураганот што ги прегази мијалниците за јајца, мијалник за тролање на ураганот од 6 унци : Одлични мијални

Добијте малку одмор и релаксација во овие панталони за влечење Georgeорџ за мажи Изработена во луксузна ме

Воспоставете го вашиот дом во одлични текстури и дизајн со едноставен додаток Одликувајќи се со дизајн

Носете ги и споделете ги добрите вибрации со накит за позитивноста на мојот стил, пластика, момчиња и де�

Дизајнирано со вашата крајна удобност во умот, овој отворен предниот салон кардиган е направен со разиг

Scroll