Новак
Сејахот не'рѓосувачки челик тапан Винч серија за чамци до 40 ''

Сејахот не'рѓосувачки челик тапан Винч серија за чамци до 40 ''

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

316 SS Motor, 316 SS Drum и Alay Gearbox. Целосно потопен мотор; Запечатени 316 SS терминали; Енергетска ефикасна; Ниска потрошувачка на енергија; Вклучува : Нагоре/надолу прекинувач и соленоиден капацитет на лаптоп (12-5/8 "Spool) : 722 'од 5/16" линија, плус 33 стапки од 1/4 "ланец. 377' од 7/16" линија, плус 33 стапки од 1/4 "ланец. 246 'од 1/2" линија, плус 33 стапки од 1/4 "ланец. 147' од 5/8" линија, плус 33 стапки од 1/4 "ланец. 135 засилувач 320 фунти. Максимален капацитет. 1250-Ват.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll