Новак
Keter XL Pro 73.62 '' H 34.65 '' W 17.72 '' D Cabinate Cabinate

Keter XL Pro 73.62 '' H 34.65 '' W 17.72 '' D Cabinate Cabinate

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Карактеристики : -Freestanding Design му овозможува да се постави практично насекаде. -На петтата нога обезбедува супериорна стабилност, а две нозе може да се прилагодат за да се спречи мавтање на нерамни површини. Тип на производ : -СТОРИЈА ОБОЛУВАЕ. Заклучување : -Да. Тип на монтирање : -freestanding. Заврши : -Блак. Вклучени полици : -Да. Прилагодливи полици : -Да. Примарен материјал : - -остатоци. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -73,62 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -34,65 ". Севкупна длабочина -напред до назад : -17,72 ". Севкупна тежина на производот : -50,7 фунти. Собрание : Потребно е склопување : -Да. може да се прилагоди за да се спречи мавтање на нерамни површини. Тип на производ : Кабинет за складирање. Заклучување : Да. Монтирање Тип : слободно. Заврши : Црно. Полиците вклучени : Да. Крај : 73,62 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 34,65 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 17,72". Севкупна тежина на производот : 50,7 фунти. Потребно е склопување на склопување : да.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата појава на Sherpa јакна и сет за совпаѓање на машки панталони е слика совршена и подготвена за поладн

Колку забавно! Овој четирипарчен сет од Forever Me ја ажурира нејзината гардероба и gives дава на вашата девојк

Оваа прекрасна мраз сина и виолетова акварел цвет III платно уметност се печати со употреба на највисок к

Ова елегантно парче декор е одличен додаток на секоја дневна соба, дизајнирана од професионалци и произ

Work Wear што работи за вас Класичниот фустан од кошула на Scoop добива женско ажурирање со ласкаво вклопување

Вашиот следен одличен изглед е покриен со овој абењенасекаде еластичен врв од бесплатното склопување...

Auto Drive Soft Rollup Crail Cover Cover нудат голема заштита за вашата опрема по секојдневна ниска цена Сите корици се те

Уметник : Фредерик МекКубин Предмет : Сè уште начин на живот : Традиционално производ Тип : Галерија обви�

Добредојдовте на топлото време облечена во lyубезно од лесна улица со ласкав третман со вампир Одликува�

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со едноставно килим во затворен простор Едноставно Daisy 2 'x 3' С�

Биро до денес, од ден на ноќ, за fallуби се во удобноста и стилот на време и плетените панталони на Тру...

Мапите се визуелни репрезентации на светот во кој живееме, свет кој е неверојатно разновиден Остварлив�

Јакната за зимски пафери во тешка категорија на Швајцарија за девојчиња е суштинско парче надворешна о�

"Безгрижно " е целта на вашиот простор за живеење на отворено Aluminum AfcoRail може да ви помогне да ја исполнит�

Идеално за денови на плажа, грешки и сè што е помеѓу нив, Селах од Бринли Ко Овие слајдови се без напор ла�

Чевлите со чамци со елени на елените имаат класичен дизајн со три очи со зашиена моторска пети и сите на�

Од 5к до трчање на работи, ништо не ја победи кул удобноста на мускулите на мускулите на атлетските дела..

Jordордаче влечењето на џогерите брзо ќе стане нејзин омилен пантолона И удобно и лесно носење, совршени �

Scroll