Новак
22 W 11 H 3 8 IH 6 IW 3 4 P Елизабет Архитектонско одделение ПВЦ пирбиран тавански медалјон, антички топло сребро

22 W 11 H 3 8 IH 6 IW 3 4 P Елизабет Архитектонско одделение ПВЦ пирбиран тавански медалјон, антички топло

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4735.36

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 22 "W x 11" H x 10 3/8 "IH x 6" IW X 3/4 "стр. Уникатни и реални четкички метални завршни облоги. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како што е Парче за изјава за таванот, или како wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Модерни, современи и елегантни опции на располагање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што да

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон...

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни...

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Достапно во фабрички подготвени, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможуваат одлична разн�

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Прстените на таваните се лесни за инсталирање и веднаш ги надградуваат светлосните тела и медалјони на

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна у

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон Еден поволен �

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Scroll