Новак
Спакувана забава луксузни додатоци за коса пакет

Спакувана забава луксузни додатоци за коса пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Liveивејте го луксузниот живот! Овој пакет за додатоци за коса Luxe е совршен сет за себе или за секој што е опседнат со коса. Комплетирајте со ултра сјајни боби иглички, супер мека до-до-до-до-допир кадифена лента за глава, сигурни дека ќе го комплиментира секој изглед, свиленкаста марами за коса и забавно "работи за коса ". Совршен пакет за секој што било. Пакетот вклучува : 2 компјутер. Марами за талент за коса. Торба за додатоци за коса. 24 компјутер. Златни партиски иглички. Таквата партија со спакувана забава со глава : спакувана забава ја прави секојдневната забава со своите уникатни, достапни и искуствени производи дизајнирани во Остин, Тексас. Womanена во сопственост и инспирирана од светли бои, бескрајни конфети и идејата за славење на малите работи во животот (од половина роденден до последниот француски СРЈ) сите го прават овој бренд позитивна и забавна сила што луѓето ја запознаа и сакаат. Со посветено следење на забавни девојчиња и познати личности на социјалните мрежи, спакуваната забава верува дека е доволно kindубезна за да ја сподели забавата со другите и да биде доволно уверен за да го направи вашиот сопствен живот забава секој ден. Измешајте и совпаѓајте со кој било од производите преку колекциите на спакуваната забава за да создадете свој свет на забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нов додаток за коса : Пронајден! Зачувајте ја косата на место со оваа двојна лента за глава од време и TRU с

Клипови за коса со 2 пакувања со размачкани ланци Идеално за тинејџери и возрасни Унисекс стил Одлично з

Западната мода е секогаш во стил Тоа е модерен изглед кој може да се пофали со груби, но сепакженски бои,

Време е да искрате! Која е твојата пригода? Свадба? Матура? Quinceañera? Пронајдете совршен допир за завршна о�

Goody Tru е креативна соработка која ја почестува уникатната визија на некои од најпривлечните мултикултур

Додадете го вашиот изглед со овие клипови за вилица на косата Без разлика дали барате стил да го направи

Додадете совршен допир на облека со овие времиња и TRU комплети за коса! Без оглед како го стилизирате, ов�

Изберете совршен лак! 5пакувања на косата на чудо на нација lets дозволуваат да одговара на нејзиното расп

Планетите Goody® стилови и додатоци за коса се kindубезни со вашата коса и инспирирани од нашата планета...

Чувајте го вашиот стил на коса во место со дополнителна резервна копија од без граници Оваа десет пакув�

Одликувајќи се со 5пакувања на еднократно, засадување унисекс маски за возрасни со ушни јамки Одлично з�

Малите детали одат на долг пат Направете изјава за фризура со оваа 3пакет од време и TRU со најразлични ст�

Изгледот на вашата мода со џамбо лак од Wonder Nation! Овој лак за клип на салони е украсен со мини секвенци за �

Вашата омилена еластична е сега уште подобра! Само добро без метална еластика без метална еластика со ј�

Лесен начин да додадете боја на вашиот изглед, овој 3пакет клипови за коса од без граници носи допир на к�

Осветлете го Ноќта на вештерките на сите со живописно обоена лента за глава што ќе ве направи живот на з�

Играјте ја вашата фризура со времето и 2парчиња декоративни клипови на TRU Овие клипови за коса се разнов�

Дајте му на вашата фризура повеќе персонализиран допир со додавање на лентата за глава на Birthstone Одличен

Чувајте го вашиот стил на коса во проверка без лесни врски за коса на границите Погодно десет пакувања з

Доставете го вашиот секојдневен изглед со овој разноврсен сет на модни ленти за глава Совршен за работе

Направете изјава за фризура со оваа опашка за коса од време и TRU со најразлични стилски отпечатоци за да

Прославете ги празниците во празничен стил и додадете сезонска талент во која било облека со забавни до

МГА, Л.О.Л Изненадувачки салон за клип, кралица пчела низ целиот лак за печатење со шеќер сјај злато прек�

Стилски ленти за глава на јазол Светло обоена црвена бела и сина боја со камења Ова е лента за глава на Fab

Одржувајќи го чудесно со овие тотално иглички за коса . симпатичен начин да се претвори лош ден на косат�

Scroll