Новак
DesignArt во wallиден часовник во фарма

DesignArt во wallиден часовник во фарма

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на wallидот на фармата е направена на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој храм на патот покрај патеката што води кон часовникот на houseидот на куќата пристигнува целосно подготвен да виси на идот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, создавајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . изгледа подобро од која било фото -хартија и гарантирано ќе трае најмалку 20 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираната NFL Arizona Cardinals основна прилагодлива капа / капа

Овој магичен шумски диптих е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ Парвез Таџ е визионерски уметник �

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено �

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

Задебелена карирана со бои инспирирани од пролетта ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки з�

Scroll