Новак
Пријатели на „Ступел индустрии“ сè до стариот и сенилен хумор графички уметнички сјај сиво лебдечко платно печатено wallид уметност, дизајн од лил 'rue

Пријатели на „Ступел индустрии“ сè до стариот и сенилен хумор графички уметнички сјај сиво лебдечко платно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3461.76

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : хумор, стареење, смешно, пријатели, пријателство, растенија, билки, ботанички. Дизајн од Лил Ру.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Украсете го вашиот дом со шик, уметнички печати инспириран од средниот век, кој потенцира чисти линии и �

Оваа исклучителна куќа во близина на морето со разнобојни цвеќиња врамени wallидни уметности се печати с�

Оваа исклучителна апстрактна мермерна композиција во сина и портокалова II врамена платно уметност нос�

Оваа извонредна винарска село животни II врамени wallидни уметности се печати со употреба на највисок ква�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамен�

"Овој исклучителен портрет на една линија на жени од Афроамериканка II, врамени платно уметност, носи уба

"Оваа исклучителна кабина во планините врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцелариј�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа исклучителна винарска село животни xi врамени wallидни уметности се печати со употреба на највисок к�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид дек�

Scroll