Новак
Биг и високи машки перформанси за ладење на ладење столар за столар Пант

Биг и високи машки перформанси за ладење на ладење столар за столар Пант

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Одете големи или одете дома. Овие панталони за столар на браната се изградени тешки за поголемите момци кои користат флексибилно платно за истегнување за да се држат до што и да фрлате кон нив или во нив. Осум џебови и цврста странична јамка ја држат целата опрема што ви треба. Додадовме густ од препоните за додадена удобност и тотална слобода на движење. Дното полите е засилено со двојни слоеви за да работат долги часови без да се распаѓаат. Feelе се чувствувате брана добро цел ден во овие работни панталони додека ќе ја одморите таа дополнителна милја. Ткаенината со солидна памучна платно има 2% спандекс за вистинската количина на истегнување и удобност. Немојте да го потите - оваа ладна ткаенина на браната е влага. Полевата лента се протега до 1â за дополнителна удобност. Без прицврстување, без гребење : Инженерниот сад од препоните им дава на вашите момчиња соба да дишат. Засилената панел за кикло на дното на ногата нема лесно да се распадне. 8 брана добри издржливи џебови и странична јамка држете се што ви е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Модерно и стилски, овој кубански дизајн со дијамант со дијаманти за дизајн е сигурно дека ќе импресиони�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Зачудувајте се на пријатна мекост со овој уникатен и радосен 2 во 1 додаток ќебе за перница! Одликувајќи

Секоја жена заслужува да се чувствува пријатно однадвор и самоуверена одвнатре Во Ворнер, ние сме опсед

Запушените патувања се совршени за активност на одење и светло Овие чевли за удобност се лесни за искаж�

Нашата симпатична игра за новороденчиња и дете момче е мека, удобна и дише Овие кошули со Jerseyерси се сла�

На секој танчер му треба испробан леотард кој е дизајниран со перформанси во умот Мешавина од памук со м

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

Одржувањето на вашиот дом чист и здрав е вашата мисија и филтрите за намалување на алергените филтри за

Машкиот Дрифтер Ло Св е ажурирање на класичниот и безвременски драфтер Lugz Со својата солидна привлечно�

Scroll