Новак
Ove Decors Tampa-Pro 23- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со пивот без рамка за туширање во никел

Ove Decors Tampa-Pro 23- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со пивот без рамка за туширање во

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4799.68

Ove Decors Бескрајни 23 7/8 во комплетот за врата за туширање на тампа-про рамка за шарки има модерен, минималистички дизајн кој спарува висока функционалност со современ стил. Комплетот доаѓа со хардвер за врвен квалитет, полн со елегантен финиш на сатен никел, и вклучува 23 во широка врата панел, 33 во широк страничен панел, идеален за инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. 23 7/8 in. Ширина x 34 13/16 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TP0103200. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Технологија Metal Guardã - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Печатење на ликовни уметности од платното од Мармонт Хил Колекционерско работење од Каролис Јанулиспр�

City Lights, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна боја, овој ликовен

Шлемот Оли го меша класичниот мултипорт дизајн со смели нови бои и графика Карактеристики на градба на �

Сандалот Grandview од Madden Girl е стил кој може да се облече или облече, во зависност од вашето расположение Шир�

✿ Накит за Денот на мајката и картичката Овој деликатен ѓердан на мајки има прекрасен срцев шарм, виси о

Флаутирајте го вашиот трендовски моден стил со овој елегантен и суптилен дијамант и аметист прстен...

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Закон за трговска марка �

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цв

Начин да го прославите костумот за Ноќта на вештерките на ѓаволот, медиум : ѓаволски костум доаѓа со обл�

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори .

Со забавни и модерни опции како што е „Училиште за униформа на девојчињата за чудо нација“, „Понте пле�

Совршено удобно и убаво! Овој врвен пуловер од 365 деца од Garanimals е разноврсен додаток на неговата гардеро�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи Ис�

Една од нашите најнови иновации, Фарферискиот совршенство ќерамиди дава хармонична рамнотежа со длабо�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Ова фрлање на медалјонско руно е совршено за да додадете топлина, удобност и стил во вашиот дом Убавите �

Во живо подобро Пакувањето и превозот на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие повр

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Се сеќавате кога можете да кренете над 300 килограми? Ние не го правиме ниту Како и да е, со WEN Triple Triple Decker к�

Green Giant®Veggie Spilal Sbehold На силата на Giant Green Spirals ™ се возбудливо ново преземање на тестенини! Уживајте во ово�

Уметник : Студијата Macneil Studio Subject : Пејзажапелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галеријаобвитка�

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set

Scroll