Новак
Швајцарска технологија 4- Системска јакна

Швајцарска технологија 4- Системска јакна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

100% Полиестермахин миење ладно, миење со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво на ниско ниво, отстранете веднаш и обесете, не ја пеглате Swiss Tech Boys 4-во-1 Systems јакна : Шел : 100% полиестерлинирање : 100 % Полиестер исполнување : 100% полиестербојс 'дождовни избувнети избувнети со ракави на руно лангип-ул. Одделно или со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено и да се закачи, не пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

За максимална влечење во тешки услови на патот, подобрување на влечење во калливи и снежни услови, за ми�

Ова зачудувачко зајдисонце врамена wallидна уметност, има табла Со сонцето на половина пат во хоризонтот,

Оваа прекрасна ретро уметност Деко со висока потпетица чевли VII платно уметноста се печати со употреба �

Skinny Fit тексас наредени панталони, обложени со меко поларно руно Има предно влечење и еластично на полови

Овој двопарчен мета и кратки поставени од 365 деца од Гаранималс е забавен начин за таа да се облече и да г

Совршено за виси во затворен простор надвор, ова стилско парче декор за одмор е сигурно да ги воодушеви �

Овој зачудувачки 2,1 карат роса Моисанит прстен за ангажман е поставен во светло сребро Овој прстен има 8,

Одржувањето на пријатно е многу лесно со овој ватиран и појас палто со пафтер од Марк Алан со слоевит ди�

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

Scroll