Новак
Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple

Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија. Идеално за домот, работното место и другите околини, тие обезбедуваат целосна приватност кога се затворени. Тие се подигнати и спуштани со механизам за навалување на кабелот додека трапезоидното дно Railелезницата создава поцелосно затворање. Овие ролетни од дрво од дрво се лесни за чистење и вклучуваат декоративна валенција на круната. Консолидаторот на отцепениот кабел обезбедува безбедност на децата. Монтирање на хардвер и упатства се вклучени за полесна инсталација. Одземањето на инчи ќе биде земено од ширина за да се овозможи соодветно вклопување во прозорецот. Студио Ричфилд 2,5 "ролетни од дрво, ширина : 10" -40,5 ", должина : 48" : ПВЦ материјал. 3 "Декоративна валенка на круната. 2,5 "Слаки од дрво од дрво. Нуди целосна приватност кога е затворена. Навалување на кабелот. Влажност и отпорна на топлина. Консолидатор за отпадоци од кабел за деца. Избришете го со мека крпа и благ детергент. Вклучува сите хардвер за монтирање и упатства. Ограничена гаранција за живот. Достапна достапна гаранција за живот. Достапна. во повеќе големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Бесплатните ролетни од дрво на чикологија се направени за да се вклопат за да се вклопат Сите прозорци о

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или прицврстување на четката од правосмукалка од правосму

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Овие карактеристики ви овозможуваат да ги инсталирате скоро каде било : влажни бањи, кујни, дневни прост

Врежани летви за изгледот на вистинско дрво Одрекување : ролетни од дрво не треба да бидат поставени во �

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

Овој стилски слепи слепи се конструирани од сите природни бамбус меч Мекото затемнето бамбус има возви�

Scroll