Новак
Auto World 1: Scale Batmobile со фигура на бетмен од смола

Auto World 1: Scale Batmobile со фигура на бетмен од смола

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.04

Филмот во Бетмен во 1989 година повторно ја воведе филмската публика во повеќе готска верзија на ликот; Лајковите на кои никогаш порано не ги виделе на екранот. Томпата на Тим Бартон на митовите го врати Бетмен во неговите потемни корени на ноар-еш, но како и секогаш Батманс Арсенал на хардвер беше сила за која треба да се смета. Ниту едно од нив не беше поимпресивно отколку што Антон Фурст го дизајнираше Батмобил. Исто како што иконскиот беше и модерен ре-дизајн на костумот на Батманс. Неговиот црн кожен оклоп го основаше херојот во реалниот свет и беше совршен изглед да ги натера криминалците на Готам Сити да трчаат во страв. Овој комплет за модели AMT ги доловува сите детали од иконскиот возило на Batmans од моторот на турбината до панелите за одржување на компјутерот и автентична табла и кокпит. Се одликува со изборни пиштоли за куки за фаќање и близнаци. Се инјектира во црна пластика со хром и чисти делови со гумени гуми и, за прв пат, вклучува фигура на смола на самиот Бетмен. Kitfeatures : Иконски Бетмен возило со турбински мотор, компјутерски пристап за пристап, митралези, чии лајкови никогаш порано не ги виделе на екранот. Толкувањето на митовите на Тим Бартон го врати Бетмен во неговите потемни корени од ноар, но како и секогаш арсеналот на хардверот на Бетмен беше сила за која треба да се смета.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие тропски пријатели се токму она што вашето куче треба за да ужива во тропски престој...

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Krzysztof Browko 'Fields' Canvas Art Закон за трговска мар

Со класична геометриска мароканска шема, овој племенски дизајн создава уникатен додаток на секоја прос

Сандалот „Манден“ Банел е совршена два лента сандала со густа надворешна плоча направена за одење цел

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа продукција Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговс

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Бидете спортски, удобни и трендовски сите во еден кога се лизгате во аико по лесна улица Лесниот длабоко

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Шорцеви од памук Jerseyерси ќе ги носите секоја сезона Совршен тренинг на шорцеви за викенд Без разлика да�

HP Pavilion W185 E е монитор со широк екран со широк екран од 46,99 см (18,5 инчи) со екран со течен кристал (LCD) и екран

Дали сте fanубител на црвените крилја во Детроит? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот Coveroo Ов

Fit Fit : Direct Fit Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледал�

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Пикнете моден тексас на кучиња, голем 14 " Направен од тексас материјал во форма на кучиња...

Цврст не'рѓосувачки челик почетна треска, направена со прецизен пресечен кристал со розова кутија Swabangle

Вашето малечко ќе се забавува под сонцето во овој долг ракав Рашгард од Wonder Nation Одликувајќи се со долги �

Одржувајќи го случајно без графички графички граници Педесет и педесет и пет бои за блокирање додава до

Копче до глуждовите и строгиот најлон создава крајни џогери на американски бод за активен ден надвор...

Нашата колекција Баракоа се радува заедно со боемско чувство со помодерно изразување Во оваа колекција

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Scroll