Новак
Stuple Industries Апстрактни планински врвови Модел Апстрактна сликарство злато плови врамени уметнички печатени wallидни уметности

Stuple Industries Апстрактни планински врвови Модел Апстрактна сликарство злато плови врамени уметнички печатени

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2601.60

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : пејзаж, апстрактна, планина, зелена, шема. Дизајн од Вана Лам.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Професионално рачно истегнат.5 '' d) : преголема 41 '' и погоре Галерија завиткана во одржливо, невородно дрв

Овој печатење на IV сликарство на IV на завиткано платно е издржлив уметнички принт на висококвалитетно п

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Карактеристики : Материјална : платно.Ариви подготвени да висат.Вклучува сертификат за автентичност.Пр�

Индеј печатење на платно за уметност Сезонска тема : Да Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 "...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Севкупна ширина страна на страна : 24 " Големина 48 "H x 48" W x 1,5 "D целосна висина од горе до дно : 48".5 "D големин�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Овој печатење на погрешно сликање на елени на завиткано платно е печатење на ликовно платно од уметничк

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

Боја : повеќебојно Карактеристиките на Marm9856 пристигнуваат подготвени да висат Стил : образно...

Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има цртање на магнолија и мастило Истакнат

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Професионално рачно истегнување, завиткано во одржливи, невоени woodarrives подготвени да го обесат Мармонт

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Scroll