Новак
RealTree Max- XT Машка и голема машка реверзибилна работа за лов на јакна, до големина 3XL

RealTree Max- XT Машка и голема машка реверзибилна работа за лов на јакна, до големина 3XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Работната облека се среќава со ловечка облека. За вредни луѓе кои бараат функционална работна јакна што се дуплира како техничка ловечка јакна, вашиот лов завршува со машката работа на Max-1 XT за лов на јакна. Кога ќе тргнете од работа и имате само доволно време да ја погодите шумата еден час или два пред да се стемни, едноставно разменете ја страната на тенкиот памук од памучно платно за тивка полиестерска недвижна страна за одлично прикривање, со водоотпорни, ветровити и дишени својства. Kangебовите од кенгур од работната страна обезбедуваат погодност, додека товарните џебови од страната на Камо се идеални за закуски или мали додатоци за лов. Real Tree Max-1 XT Машка работа за лов на јакна : се менува од работната облека до ловечката јакна. Џеб за повик на градите (двете страни). Ребра-плетен половината и манжетните. Водоотпорна, ветровито и дише од камо. Kangебови од кенгур од работна страна. Товарни џебови од страна на Камо. Зиперс ЈКК. 100% памук (работна страна). 100% полиестер (камо страна). Машина за перење. Увезени. Real Tree® е креатор и продавач на најразновидните модели на камо во светот. Без разлика каде ловите или уживате во отворено, нема подобар начин да се мешате со околината отколку со носење на Real Tree® Camo.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Запознајте нè каде што Атлетик се среќава со модерно со овој долг ракав од девојки од Рибок Оваа кошула �

Водоотпорен полиестер со PU и UV облога Двоен зашиени рабови Со затегнување на каишот Отпорен на ветер, до

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Подобрете ја возбудата на Christmastime со овој празничен сет за божиќни колачиња Додадете во исчекување и во�

Забавувајте се на сонцето додека се грижите за вашата кожа со еднаков ултра широк спреј за сончање на со

Ние ги зедовме нашите најтешки работни и функционални карго панталони и ги направивме уште поудобни На�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Приказна за играчки 9 игри 8 сет на игри, приказна за играчки на Дизни / Пиксар 3 Деца на возраст од 4+...

Нега на подот Френклин Технологија за чистење чистач на теписи за работа Брзо соберете прашина, нечист�

Мерки за приврзок за клуч 1,25 "x 3,75" Клуч за отворање на шише со шишиња во боја Класичен сплитпрстен со ско�

Подготвени да ги мешате и да одговараат на нејзините омилени гардероба? Овој три пакувања панталони од g

Минесота Диви Центар мраз Блејквеј Панорама врамени печати За оваа слика : Оваа панорама, преземена од

Лесно се притиска, X3 Sport се лизга без напор над сите видови на терен Клиентите кои купиле потсетена ставк

Scroll