Новак
Велосипед за деца во баланс на Казам V2S, лаванда

Велосипед за деца во баланс на Казам V2S, лаванда

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

12 "Kazam V2 S е совршено воведување за возење за вашето малечко! Овој баланс велосипед од Казам се фокусира на најсуштинското парче учење да се вози велосипед-баланс! Во која има цврста челична рамка и вилушка, вашето дете ќе има Учењето на експлозијата како да се прошетаат додека се наметнуваат на овој шарен велосипед за рамнотежа. Поминаа деновите на несмасни, нерамнини тркала за обука, кои се фокусираат само на педалите. На крајот на краиштата, рамнотежата е тврд дел - педалирањето е лесно! Има прилагодливо ловење Седиште со брзо ослободување од легура и лесен чекор напред дизајн со патентиран потпирач за подножје. Стеблото на легурата е прилагодлив систем со 1 завртка и овој велосипед за рамнотежа има 12-инчни гуми исполнети со воздух со челични тркала. Додека се нуди во други бои, ова Виолетова велосипед е совршен за вашето мало девојче. Алуминиумска рамка. Боја : виолетова. Челична вилушка. Прилагодливо седиште. Услуга за клиенти : 1-800-451-Кент.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Паметна марка за перформанси за паметни возачи Паметно е да барате нови идеи, нова технологија и нова вр

Cuisinart Хард анодизиран прибор за готвење, безбедна машина за миење садови, безбедна рерна, 2 кварта, 2 ри те

Секоја слика е патување Мојата работа е инспирирана од духот на природата и радоста на истражување и от�

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметнос�

Чевли за фустани со монашки ленти направени со изработена оригинална кожа за луксузно чувство Овој диз�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски мо

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно Арт Трговска марка „Манчестер небот

Начин да се слави чадорот со чадори од виножито од виножито има материјал од ткаенина во боја на виножит

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетск

Scroll