Новак
Единствени поволни цени за женски раб на пети на пети на глуждот на глуждот

Единствени поволни цени за женски раб на пети на пети на глуждот на глуждот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 590.72

Овие чизми за глуждот со пети на пети со зашилени пети со декор на раб, даваат модерна аура, рабните танци со секој чекор што ќе го направите, цртајќи го окото, поубаво и блескаво. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД-Големина на УК-големина на еу-должина на подножјето-Висина на хели 6 4- - 36 - 9 3 1/77 5 37,5 - 9 1/4 3 1/78- - 6 38,5 - 9 3/5 3 1/79 7 40 - 10 - 3 1/710 8 41 - 10 1/4 - 3 1/711 9 42 - 10 5/8 - 3 1/7 Единствени поволни цени за женски раб на прсти на пети на пети на пети на глуждот ВАМП : Фаукс велур, надворешна страна : гума; Пета : Абс. Чизми на глуждот. Стилето потпетици. Зашилен пети. Фаукс велур. Затворање на патент. Висина на пета : 3 1/7 инчи. Висина на вратилото : 3 8/9 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Донесете стил во сезоната со Skechers Arya свеж трик Овој фустан случајна удобност на глуждот се одликува со �

Од единствениот опсег на удобност, овие стилски чизми на глуждот имаат мешавина од ткаенина и потпетица

Флексибилноста е клучна за животниот стил кој е секогаш во движење Bootie Shalina од Easy Street има супер флексиби�

Компанијата „Ванида од Бринли“ е стилска верзија на класичен борбен чизми, истакната со детали за чипк

Дефинирано со неговите суптилно шик детали, Bootie Calinnda од Brinley Co сигурно ќе стане омилен Оваа бута за бадем

Овие трендовски чизми од време и TRU земаат знак од женска облека со додавање на јака со плеска со лента з�

Минималистички и модерно Да! Со надворешна заоблена страна, овие чизми со ниско сечење на пети од Мелроу

Удирајте ги потпетиците во овие чизми со високи потпетици направени со велур со велур, блок потпетица к�

Чекор во класичен изглед со гроздобер инспирирана од колекцијата на списанија Леона Шути...

Покажете го стилот на шик во двојни патенти чизми од глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат премија од кожни �

Дали го претпочитате градот или земјата? Прегрнете ги двете страни со колекцијата Тереза ​​Бут од ournoure

Тенок потпетица од стилето и зашилен пети позајмуваат модерни елементи за дизајн на овој чизми на глужд

Покажете го стилот на шик во двојни патенти чизми од глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат премија од кожни �

Scroll