Новак
Tee George Shorty Relave Tee Tee

Tee George Shorty Relave Tee Tee

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 128.00

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Јака на екипаж. Кратки ракави. Повлечен стил. Без ознака за удобност. Печатена графика. Плеска ткаенина Jerseyерси. 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно, не печатете на печатење на вратот. Направено во Индија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Не маицата на органскиот памук на вашиот таткобесплатното собрание се издвојува во супермек, удобен ди�

Aredаред е бренд за моден напред дизајниран за активен животен стил со удобност во умот...

Чувајте го случајно и ладно цела сезона со американскиот Поло Асн Машка цврста термичка екипа...

Клучната мешана маица е дизајнирана со удобност и напорна работа во умот Оваа мешана ткаенина е дизајни

Дали некој рече Бу? Плашете малку забава за Ноќта на вештерките со оваа застрашувачки убав графички гра�

САД Поло Асн Машката лента е идеална комплемент за промена на вашите дневни вклопувања Совршено е да се

6,1 мл., Предсмарт 100% рингспун памукманжетни манжетниигла зашиени лежени рамни јаки, ракави и долниот хем

Прославете ја иконската страна на големите езера со оваа машка графичка мета со теми од Мичиген Одличен

Класик се среќава со модерно со краткиот ракав за кратки ракави на LRG Опуштено и удобно, оваа маичка има �

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа „машка графичка мета“ Одличен дизајн на маи�

Покажете ги вашите внуци со овие графички мачки со машка дедо Одличен подарок за маица за Денот на татко

Маиците со три мешавини од jerzees се идеални за сите видови на прилики Спортски се среќава со обична со ова

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа еднострана машка графичка мета Одличен подарок за маица

Класична маица направена во удобна ткаенина за целодневно носење? Направено Изградете ги вашите секојд

4,5 мл., 60 / 40 Ringspun памук / полиестерпотентен xtemp? Technology40+ UPF Rating1x1 Rib CollardoubleHeedle Hemmed ракави и етикета за вратот

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носе�

Северен Хадсон е солиден бренд дизајниран за активен животен стил со удобност во умот Овој краток ракав

Покажете ја вашата страна на животните со оваа графичка мета со теми од мечка Одличен подарок за маица з

Можеби најлесниот начин да ја испрскате вашата гардероба Шарената маица на Слободното склопување е нап

Секојдневно суштинско значење од Georgeорџ Освежете ги вашите удобни, обични основи со оваа машка екипа за

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа еднострана машка графичка мета Одличен подарок за маица

Дизајниран со памук на прстен на Eversoft за миење на мекост по миење по миење Вклучивме лента за вратот на р

Scroll