Новак
Bfgoodrich Контрола на предност 225 60- h гума

Bfgoodrich Контрола на предност 225 60- h гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Обезбедување на влечење во сите сезони и секојдневна контрола, поддржано од 150 години кредибилитет на брендот. Стабилизаторот на страничниот allид на следната генерација G-крин го стабилизира страничниот ид.Гума за контрола на предности на предностите на bfgoodrich, давајќи ви мир на умот самоуверено да шетате. Напредна гаранција за километража. Секоја сезона, сите намени : Запира 8 стапки пократки во влажни услови. Технологијата на аква-флум е криволинеарна мрежа на жлебови дизајнирана да растера вода од под контактната лепенка. Гуми за контрола на предности на Bfgoodrich, давајќи ви мир на умот самоуверено да шетате. Повеќе пријатно возење : Новата шара и дизајн обезбедува доста возење. Компјутерскиот оптимизиран стапало управува со еволуцијата на абење на шари за подолг живот и тивко возење. Напредните компензирања на сите сезони се силикаинфузирани за да испорачаат извонреден зафат во текот на целата година. Повеќе пријатно, тивко возење. Active Control Technes Bfgoodrich Активната технологија SIPE обезбедува повеќе рабови за гризење за значително зголемена влажна влечење. Стабилизаторот на страничниот allид на следната генерација G-крин го стабилизира страничниот ид за јасно ракување и удобно возење. Континуираното централно ребро обезбедува постојан одговор на управувачот и чувство на патот. Активната технологија SIPE обезбедува повеќе рабови за гризење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој стил на дневна соба го поставува лесно да се облече или полетува, што може да ви даде светло и еднос�

Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, о

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Не плашете се да дадете изјава со оваа софистицирана крајна табела Заболената стакло таблета се потпир�

Суштински паметен главен дел за вашата летна гардероба, завртката од лесна улица е пријатно за око и на �

Дали се лекувате? Купување подарок? Среќниот примател на овој производ ќе додаде убав и модерен додаток

Motorcraft Circuit Breaker изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произве�

Дорел живеење Харлем трпезариска маса со факсбетонски центар • Фарма куќа / индустриска традиционалн�

Овде, воздушниот поглед на урбаните пејзажи преполн улици и Воренс се прикажани како мапа, што остава вп

Уметник : Incadosubject : Animalsstyle : Modern & Modern and Moderniver Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено

Фокус автоматски делови за суспензија на суспензија и калем пролетно склопување изгради репутација во

Scroll