Новак
1- внатре.

1- внатре.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Кожен клуб Монтаук 1-1/4 внатре. 1-1/4 внатре. Кожената лента има четкана златна завршница под аголна тока. Единечна лента за никакви полнила, помагајќи да се спречи пилинг и пукање. Процесот на тен за растително е еколошки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој оригинален црн перфориран кожен појас на мажите „Дикис“ е одличен додаток на вашата сегашна коле�

Донесете елегантен стил на вашиот изглед со потпис од реверзибилниот кафеав до црн кожен ремен на Леви �

Кога станува збор за оставање траен впечаток, сè е за деталите Оригиналниот појас за фустани на Дикис е �

Оригинални дики 1 1 / 4 инчи широк појас за фустан Темно полиран пиштол за завршување на оружјето...

Машки кожен појас во кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Декоративни детали со

Прекрасно вклопување оригинални кожни ремени за мажи се практичен, но многу удобен избор...

Платен појас на машката Wrangler, кога доаѓа да го покажете вашето лично чувство за стил, појасот обезбедува

DEN 431.84

Кожен клуб Монтаук 11 / 2 внатре 11 / 2 внатре Кожа со целосна жито со одвојување на антички месинг за шишиња

DEN 3.33

Работна облека на Смит 35мм Завртете го ременот одлично за секојдневно носење Зашиена лента и занишан за

Тие го изработија овој појас имајќи ја предвид вашата удобност како главен приоритет Спартан произведе

Scroll