Новак
Цврст 1-1 2 Гросгрен лента, материјал: полиестер, продаден од дворот, бренд: Аванти

Цврст 1-1 2 Гросгрен лента, материјал: полиестер, продаден од дворот, бренд: Аванти

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

1 1/2 "Гросгреин ткаенина, продадена од Јард. Ослободете ја вашата креативност со бесконечни можности! Нашата сатенска лента е ваш додаток за DIY за коса, стругалки, завиткување на подароци, забавна декорација и подобрување на убавината на свадбените цвеќиња. Изработена Од премиум 100% полиестерска ткаенина, оваа лента зрачи со луксузна мазност и е отпорна на грозни брчки. Карактеристики. Подигнете ги вашите проекти со нашата супериорна сатенска лента денес . Бренд : Avantimaterial : 100% полиестеритим Тежина : 10,23 ouncessize : 1-1/2 "(36 mm) Димензии на артикли LXWXH : 6,3 x 6,3 x 2,36 инчи. Бои : разновидност на бои. Додадете жив стил и изгледајте убаво со широк спектар на палети на бои. Лента Аванти е софистицирана лента од грбови со совршена комбинација на живописни бои и текстура. Најдобар занаетчиски додаток : Grosgrain Ribbon се користи за широк спектар на проекти, како што се детски лакови за коса, лакови за навивачи, завиткување на подароци, модни додатоци, белешки за книги и многу повеќе. Квалитет : Аванти панделки се состојат од висококвалитетен 100% полиестер. Овие панделки доаѓаат во широк спектар на бои и големини. Растените со ленти со ребрести се лесни за работа и силни. Авантиските панделки се исто така машини што се перат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Haperејм хартија и плик Дупиони лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за најразлични специја�

Jamем хартија Гингам Дупиони Проверка на лентата е најдобриот подножје за вашите подароци и празничен ак

Animalе џем хартија и плик животно забележана лента е најдобриот начин да додадете нешто дополнително на в

Офрај лента, мулти 1 1 / 2 инчи точка Гросгреин лента за шиење, занаети и надавање, 9 стапки, 1 секој : 100% поли�

Количина : 50 / пакет Завршете ги производите за снабдување со канцеларии со купување на оваа прекрасна х�

Брегот на Слоновата Коска 1,5 "Гросгреин лента во 50дворци на големо количество, ќе сака да создаде занает�

Haperејм хартија и плик, зависни од лента со лента со лента со двојно лице, двојно лице со лента, носи забав�

Начин да го прославите велигденскиот лак, синиот пол точки печатење : прекрасен лак за грбови Доаѓа во с�

Бервик Офрај е еден од најголемите производители и увозници на лента во Северна Америка Нашите полипро�

Бервик Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови Офрај е

Нашето време на одмор црвенобело карирано лак со 24 "опашките доаѓаат претходно изработени и подготвени

Прецизноста на loveубовта, занаетчиска, занаетчиска ткаенина е направена од 100% јута и има најголем дел од

Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови Офрај е познат

Подгответе го вашиот дом за празниците со црвено декоративно решение за време на празник Оваа декорати�

Лента за време на празници, чисто злато со златни сјајни снегулки, 2 "x 75 ' : Декоративна чиста златна лента

Пластична лента со џем хартија и плик и плик Кристијас е совршен акцент за додавање на кој било од вашит�

Scroll