Новак
Акуритно преносно временско радио

Акуритно преносно временско радио

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Acurite Protable Time Alert NOAA Radio со S.A.M.E., Camo 08535, со временска катастрофа, 7 временски услови, рачен акурит преносен временски радио Форм Фактор : Рачен. Фактор на форма : рачен. Број на временски радио канали : 7. Тип на предупредување : Временска катастрофа. Број на поддржани батерии : 3. Поддржана големина на батеријата : AA. Број на временски радио канали : 7. Тип на предупредување : Временска катастрофа. Број на поддржани батерии : 3. Поддржана големина на батеријата : AA.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бидете подготвени за времето со Weather X P3 P8420 за полнење на рацете Со обичен удар на прекинувачот, се загре�

Важни временски детали, новости за новости и осветлување се клучни Дванаесетте преживеани радио / фенер

Вежбајте ги вашите опции со тенок и стилски 8 GB S серија Walkman Video Mp3 Player Одликувајќи се со вградени стерео з

Оваа лента за касети Maxell 108527 UR90 (2 пакет) е одлична ставка што до 90 минути време на снимање по лента...

Scroll