Новак
Сад за миење ориз пп кујнски цедилка колондер сад од мозоци корпа розова, зелена

Сад за миење ориз пп кујнски цедилка колондер сад од мозоци корпа розова, зелена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Зошто да изберете чинија за миење тестенини со растителен ориз? Сад за миење и затегнување, лесен за повеќенаменска употреба за миење и затегнување на ориз, тестенини, тестенини, овошје, зеленчук, итн. Квалитетен материјал, многу здрав и траен, нелизгачки и лесен за чистење. Дизајнот на рачката е погодна за да го држите садот и да се чувствувате пријатно. Погодно за миење ориз, грав и зеленчук. цедалка за ориз. Со дупка на страната на корпата, ви помага брзо да исцедите вода. Ориз од ориз и отпорен на топлина до 120 ° C-така можете да ги ставите во врела вода за да се исцеди, затегнете и да содржат практично, како што се варени зеленчуци, свежо овошје, тестенини, компири, итн. Песна од садови розова, зелена боја : бела/зелена/беж/розова/сина боја. Материјал : Ппсиликон. Големина : 235 x 19 x 11cm /925 x 748 x 433 инчи. Капацитет - 21 квартал (2000 мл). Пакет вклучува. 2 парчиња x кујнски ориз заложник. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Totes adorbs десно надолу кон нозете со лама на тајните богатства, пријатни чорапи со нивното кадифен чувство

Совршено за забави во базени и денови на плажа, костимот за капење на Барнсајд за мажи е направен во удоб

Подгответе се да се движите како нечиј бизнис во овие големи и високи екстремни движења атлетски фармер

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езе

Пар на станови на Викторија К со нараквица на глуждот прикачени на бисерни и златни украси и ретро печат

Everи џемперот за џемпери на девојките на Ник и Лекси е висококвалитетен мек плетен слој што е совршен доп

Таа нема да биде сина кога го носи овој симпатичен сет на пижами! Инспирирајте ноќ исполнета со соништа �

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Современи моменти од Гербер Современата софистицираност направена со квалитетот и вредноста што ги оч�

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „најубава

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова е подготвено да ви

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

Колку се кул француските териски џогери на овие момчиња од 365 деца од Гаранималс? Толку кул и удобно! Ови

Побарајте ја нејзината рака и понудете го срцето, со овој зачудувачки прстен за ангажман на дијаманти...

Колекцијата Нелда има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благ�

Традиционален поло поло со кратки ракави во плетениот блок Овој поло има појава на ребрести јака и врза�

Чувајте ја топла на ладен ден во оваа аноракска јакна од анорак од ограничена исто така Вашата мала starве

Опсег на гас Frigidaire FKGV30 T0 BBSUG, 30 "црна, стаклена готвачка, 5 запечатени горилници, троен пламен горилник, ав�

Ова без граници го врзуваат предниот дел од вафли може да биде вашиот омилен врв оваа сезона! Тоа е допол

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Оваа кошула со кратки ракави со еден џеб од Chaps е дизајнирана да ве одржува да изгледате полиран цел ден,

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметнос�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расч

Вашето најудобно вежбање досега! Оваа екипа на вратот на екипажот е конструиран со нашата ткаенина за в�

Scroll