Новак
Фиока за ретро дрво од Aukfa, полица 45 Табела за конзола, античко сина боја

Фиока за ретро дрво од Aukfa, полица 45 Табела за конзола, античко сина боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1680.00

Правоаголна конзола табела со чисти линии, елегантно заострените нозе на масата зрачи со високо, елегантно чувство. Работи одлично како табела за конзола, табела за софа или табела за влез во влезната врата; Исто така одлично во ходниците, дневните соби, дури и во вашата канцеларија како биро за заштеда на простор. Оваа софа табела се одликува со своите две комплетни фиоки за складирање и големи отворени пониски фиксни полици. Можете да поставите чинии, чинии, вазни или што сакате да поставите. Конструирана од цврсто дрво од багрем, оваа табела на конзолата има избран материјал и голема издржливост, нема да се деформира како нормално дрво по години на употреба. Ретро маса на Aukfa за влегување со фиоки и мебел за дневна соба за полици, античко сино : Карактеристики : природен изглед на временски услови. Прилика. Голем простор за складирање. Издржлив и здрав. Спецификации : Севкупна димензија : 45 "L x 15" W x 30.7 "H. Димензија на пакетот : 48" L x 18 "W x 15" H. Севкупна тежина : 46 bs. Тежина на пакет : 57,3 фунти. Капацитет на тежина : Топ полица : 45 кг, долниот полица : 18 кг, фиока : 8 кг. Материјал : Цврсто дрво рамка и нозе, панели за МДФ. Дебелина : горната полица и долниот полица : 15 мм. Заврши : потресена завршница. Боја : Античко сино. Потребно е собрание : 20 мин. Број на пакет : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

The Avia Performance Skinny Pant нуди слаба нога со нова мешавина од полиестерска ткаенина рециклирана од влага, која �

Покажете го шик дизајн со измачувани пумпи за преклопување на глуждот од Brinley Co Овие елегантни пумпи се �

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Оваа ремек дела 18 "x 24 " 300 EZ Grip Memory Lane Suzzle е креирана од талентираната Алан ianaјана Сликите на Алан ianaиана о�

Чувајте се заштитени од времето со оваа јакна од сите временски услови Се одликува со преден покриен па�

Бидете целосно опуштени и супер симпатични лесно со Skechers Bobs B симпатична чевли Мека ткаенина ткаенина о�

Вашиот омилен градник за маица без граници сега е достапен во модерен 2пакет! Нежните, нешоу дизајн на ча

Твојата глава чука Вие сте професионалец Домаќинката вреска и ја осакатува молитвата Треба да ги запоз�

Оставете го испреплетениот геометриски вез на везениот лист „Харлоу“ поставен од Утика за да се искач�

Безбедна за употреба : без хемикалии и без олово, нашата вештачка трева за кучиња е безбедна за игра И бл�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Да се ​​направи добро никогаш не изгледаше толку убаво Овој приврзок за дијаманти со јазли на loveубовта

Не дозволувајте сите овие луксузни карактеристики да ве измамат; Нашиот жичен градник за медицински се�

Чувајте компатибилно парче опрема во работна состојба со Гејтс 6668 BR BLADERUNNER тревник / градинарски појас О

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

Тоа е тотална гардероба во кутија Што може да биде полесно? Ова 365 деца од Garanimals 8Piece KidPack ја подготвува сè

Наталија Дрејк 1 / 10 CTTW Дијамант Небесна starвезда Овен Хороскоп прстен за жени во родиум позлатена Стерли�

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Овие брани добри шорцеви за столар се изградени цврсто со употреба на флексибилно платно за истегнувањ�

Серијата Acer G прикажува ангажирање на визуелни визуелни и кристално чисти текст на неговиот кинески шир

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Засадувачите на самонаводнување на Алгрин Модена додаваат рафинирана елеганција во вашиот дом...

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно Арт трговска марка лико

Scroll