Новак
Пешкир за песок од песок и сурфање, неонски лисја печати

Пешкир за песок од песок и сурфање, неонски лисја печати

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Да се ​​наметнува на плажа или на базенот во стил е ветре со оваа крпа за плажа. Пешкирите на плажа од песок и сурфање се ултра-апсорбитни, влага за влага и ќе ве исушат во ниеден момент. Дизајнот на лисјата на оваа крпа е активен печатење со влакна што е светло и се менува од мека велурна страна до апсорбирана јамка Тери страна, ве одржува топло и суво. Методот за печатење на работ до работ ја користи најновата технологија за да обезбеди целосно покритие. Овој дизајн на крпи на плажа е направен од 100% памук и мери 68 '' L x 38 '' w, што го прави доволно голем за употреба како ќебе на плажа или во базенот. Има многу да се завиткате себеси. Прекрасната завршница на полите и трим го прави цврсто да се користи за многу сезони. Потопете го сонцето секоја шанса да ја добиете и уживате во години на употреба. За да се грижите за вашата крпа за плажа, само фрлете во миење. Машината може да се мие и станува помек само со секое миење. Пешкир од песок и сурфање на плажа, неонски лисја печатење направено од 100% памук. Памукот е дишење и природно мек на допир, екстремно пријатно против вашата кожа . Фото вистински печатен дизајн, обратно до цврсто бело . Големина : 68 in. X 38 in. Одлична големина за повеќекратни намени. Може да се користи како крпа за плажа или ќебе, совршен за студени ноќи. Реактивно печатење на влакна, стрижено - за мек, луксузен допир. Лесна грижа : Машината што се пее, сува суво на ниско ниво. Измијте со слични бои. Не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Совршено за еден ден во базен или релаксирање покрај морето, едноставно крпите за плажа на плажата на На

Оваа квалитетна стрижена крпа за плажа е изградена од 100% памук и е ткаена со високо квалитетни, памучни �

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа Ед

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Потопете го сонцето во стил со оваа динамична крпа за плажа Бетмен! Одликувајќи се со Бетмен на сина поз�

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Додадете некој тимски дух на следната плажа или базен ден со официјално лиценциран NFL "Colorblock " Персонали�

Воведување на Seapeeper ™ Beach до 1888 година Милс Оваа линија на плажа е соработка со иницијативата Seaqual ™ и ко�

Покажете го омилениот тим на НФЛ без разлика дали сте на базен или плажа со оваа импресивна официјална п

Кој подобар начин да уживате во брегот отколку да спортувате прекрасно моделирана крпа на крајбрежната

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа...

Време е да се забавуваме на сонце! Бидете подготвени за летни активности со смела и жива крпа за плажа Ед

Оваа крпа за плажа со ранец 2во1 е одличен начин да ги задржите сите ваши потреби на плажа и базен заедно!

Scroll