Новак
Без граници на копчињата на предната кошула на јуниори со кратки ракави

Без граници на копчињата на предната кошула на јуниори со кратки ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 543.84

Класичната кошула штотуку се модернизираше. Ниту една граница ткаени разговорни врски нема софистицираност на кошула, преименувана. Овој боксерски врв е фабрикуван во лесен ткаен и има шармантен печатење во разговор, кратки ракави, плоча со копчиња предци и јака од точка. Лесно облечен нагоре или надолу, овој разноврсен врв би изгледал без напор шик со шорцеви со висок половител и вашите омилени сандали. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Boxy Fit. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : сите отпечатоци. Копчето на јуниорите на врвот од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Cherie Roe Dirksensubject : Abstract Style : Eclectic Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт Квалитетни репродукции н�

Нашата појава на Sherpa јакна и сет за совпаѓање на машки панталони е слика совршена и подготвена за поладн

Двапати е забавно и авантура со двојните џогери на изведбата на Расел Меки, строги и подготвени за било �

Одете на отворени води и исплови во стил со регата, класичен чевли со кожен брод Лесно вклучено со прила�

Топло и стилски, што може да биде подобро во сив ден? Ватичните чизми на времето и Тру го заземаат најжес�

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Остварливата извонредност што ја дозволу

Оваа прекрасна морнарица сина и златна афионска цвеќиња IV платно уметност се печати со употреба на најв

Биро до денес, од ден на ноќ, за fallуби се во удобноста и стилот на време и плетените панталони на Тру...

Apex Automobile Parts Inc Inc моторниот вентил за заптивки на заптивките изгради репутација во автомобилската индус

Функционално и забавно, сето тоа е во деталите со нашиот флертувач на трепет, кои ја поддржуваат Танкини

Идеално за денови на плажа, грешки и сè што е помеѓу нив, Селах од Бринли Ко Овие слајдови се без напор ла�

Преносен засилувач на попседиштето го поддржува начинот на живот и го олеснува времето за хранење со от

Оценете ја оваа забавна и спортска маица за вашето момче за дете со долги ракави и дизајн со качулка за д

Вашиот следен одличен изглед е покриен со овој абењенасекаде еластичен врв од бесплатното склопување...

Scroll