Новак
Ove Decors Tampa 62- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со пивот без рамка за туширање во хром

Ove Decors Tampa 62- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со пивот без рамка за туширање во хром

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Туш врата со полици. Ove Decors бесконечни 62 13/16 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа без шарки има фиксен систем за шарки на панелот, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед што ќе го надополни секој простор. Доаѓа со преголем хардвер со врвен квалитет, комплетен со хромирана завршница, и вклучува 24 во широк фиксен панел, 24 во панел со широка врата, 12 во широка влезна панел, 31 во широк страничен панел, идеален за инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучени се три аголни полици. Погодните полици на аголот го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 61 5/8 до 62 13/16 in. Ширина x 32 3/16 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TA2342101. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Технологија Metal Guardã - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Добра, чиста забава Оние сјајни тури се доказ дека нема ништо досадно за овој шампон за чистење Ауси Чуд�

Вашиот омилен моден главен дел доби преуредување, на шик начин Деним здолништето на слободното склопув�

Мишелин пилот спорт 4 SUV Tireenjoy Wome Ride, ние се грижиме за останатите SUV SUV Michelin Sport 4 го претвора вашиот SUV во сп

Додадете навестувања за природна боја на вашето секојдневно опкружување со ова вештачко растение сост�

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Августа

Уморни од возење велосипед низ истите два џемпери? Поместете ги класичните Cardis пристигна нов трендсете

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Наменето за домашни миленици кои сакаат да се караат во удобност, гнездото во форма на гнездо во стилот �

Кажете здраво на ова ново пристигнување : симпатична, удобна, тексас со кривогушкање од фармерки на Софи

Сакате Јужна Дакота? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е оф�

Уметник : Абот Хандерсон Thayer Subject : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис Подготвено за обесе

Уметник : Julули Т Чапмансубјект : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност О

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Оди Волс оди! Покажете ја вашата поддршка и страна на модата за Тенеси со овој официјален поклопец! Овој

Овие блокови се одлично дело за декорација за настани или забави со рустикална тема, вклучувајќи свадби

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Играњето не запира за спиење кога ги носите овие пет ноќи во сетот за пижами од 2ПЦ на Фреди Овој 100% Polyester

На почетокот ќе биде loveубов За да се направи кратка долга приказна, фармерките на земјоделските култури

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Овие меки кадифени кадифени серии со кадифени перници ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и м

Софистициран и неспоредлив, овој блескав прстен е совршен избор за секоја модерна жена во движење...

Без границите на ткаенината на јуниорите на јуниорите назад Ками е симпатичен и удобен додаток на вашат

Scroll