Новак
Ziploc големи зелени контејнери за одмор, брои

Ziploc големи зелени контејнери за одмор, брои

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Направете празници посвежи со контејнери за празници Ziploc. Ziploc го олеснува секојдневно со нивниот широк спектар на решенија за складирање на храна, од вреќи за замрзнување на заклучување до модуларни системи за складирање. Контејнерите за складирање на Ziploc се една од најтрајните креации на марката, со груби пластични гради без БПА, пространи ентериери, широки венчиња, затегнати прсти и испуштени капаци за напорно ракување. Потписот на Ziploc со еден печат за печат ја одржува содржината свежа и ароматична; Можете да го слушнете капакот блиску, за свежина што можете да ја видите, вкусите и слушате со секоја употреба. Контејнерите се фрижидер и микробранови безбедни за лесно одмрзнување и загревање; Тие исто така се безбедни машини за миење садови за без напорна употреба. Линиите за мерење на страните на садот го олеснуваат мерењето на прецизни делови или состојки. Контејнерите се исто така лесно стабилни со дизајн на гнездење за компактно складирање. Овие специјални три пакувања со ограничено издание на контејнери со Ziploc имаат празнична зелена боја за малку дополнителни контејнери за празници за празници, Зиплок, зелени голем правоаголник, 3 брои : Капацитет : 9 чаши. Мерни линии на контејнери за точна големина на порцијата. Широк раб, прсти за прсти и испуштен капак го олеснуваат ракувањето. Со печат со еден печат. Стабилен и вграден за да заштедите простор во вашиот фрижидер и оставата, чајната кујна. Ограничена боја боја. БПА-без. Безбедна машина за миење садови. Микробранова безбедна за одмрзнување и загревање. Материјал : пластика. Боја : Зелена. Пакет од 3 контејнери Ziploc. Собрани димензии на производот (L X W X H) : 6,78 "x 10,00" x 5.12 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll