Новак
Мебел на Америка Кеј Дрво платформа за кревет, Источен крал, црно

Мебел на Америка Кеј Дрво платформа за кревет, Источен крал, црно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 9299.20

Со елегантен кревет и елегантен дизајн, овој дрвен кревет лесно ќе ја наполни вашата спална соба со современ стил! Правоаголниот облик на таблата лесно одговара на големината на вашиот душек и е нагласена со истакнати детали за зашиени. Сликите подготвени за душеци создаваат цврста основа за душек и се држат заедно со црна тапацирана рамка. Одликувајќи се со текстурирање на кожата на крокодил на тапацир од кожа од кожа, овој кревет е достапен во повеќе димензии. За мебелот на Америка Мебелот на Америка - е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Кеј Платформа за дрво, Источен крал, Црното вклучува : Еден (1) кревет. Стил : современ. Заврши : Црно. Материјали : кожа од крокодил, цврсто дрво, фурнир од дрво. Целосно тапацирана во кокошка кожа од лакод. Подлогата на главата е удобно да се потпреме против. Висока глава спарена со ниска стапало. Вертикални детали за шиење за визуелен интерес. Заштитени нозе со цврсто дрво додаваат јачина и издржливост. Вклучен е и комплет за слт на душеци за душеци. Потребно е собрание. Бродови во 2 кутии. Димензии и тежини : Севкупни димензии : 89,63 "L x 79" W x 39,38 "ч. Капацитет на тежина : 500 фунти. Тежина на производот : 90 фунти. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Традиционалниот дизајнер на алуминиум за авангарда 85 нуди тенок и елегантен изглед и е изграден за поде

Телефон дома во оваа симпатична E.T Сет со три парчиња спиење Идеално за релаксирачки ден или мирна ноќ К�

Лесен, дишечки и разноврсеноваа машка перформанси за работна облека со кратки ракави од Вранглер е глав

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Наставете се во најдоброто и останете остри додека сте во движење со оваа активна кошула со долги ракав�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Совршено за голф или носење како алтернатива на јакна во тешка категорија, ова парче од надворешната об�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Бидете подготвени за местото каде што денот може да ве однесе во елените за машка сидро водоотпорна удо�

Цврст од нараквица за манжетни за инспирација од не'рѓосувачки челик со розова кутија lgdsccuffalways Laughslv Цвр�

За лежерен изглед на атлетски активности . џемпери на ова момче од Layer 8 е истакната со дизајн на ткаенини

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Ажурирајте ја вашата гардероба со ладно време со овој џемпер на вратот од време и TRU Опуштената фит и при

Брз и лесен за склопување без алатки потребни за поставување Кинг : 80 "L x 76" W x 14 "H (капацитет на тежина од 12

Поставете ги нозете на малечките во удобниот, ретро стил на овие флипс Crocband ™ Тие се карактеризираат со

Cityидниот часовник на Infinity Instruments City Road 12инчен wallиден часовник има стилски случај и едноставно, чисто бир

Изработена со грижа и стручна изработка и поставена во хипоалергичен, 14к златен сребрен бенд, овој прек�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Оптимизираниот дизајн на променливата на теренот ја намалува бучавата на патот и шемата, генерирана ко�

Scroll