Новак
Уметнички ткајачи Ема модерна килим во затворен простор

Уметнички ткајачи Ема модерна килим во затворен простор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Милано, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со вискоза, полиестер во Турција и има среден куп. Само чисто место. 60% вискоза / 40% полиестер. Машина ткаена во Турција. Висина на купот : 0,2 ". Само затворен. Моден и еклектичен, овој модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор . сива. Нијанси на светло сива, средна сива, сенф, бела, јаглен. Variety of colors and sizes available in the collection. Art of Knot. Designed to withstand everyday wear, this rug is kid-approved and pet-friendly. Perfect for high traffic areas of your home such as living room, dining room, kitchen, и ходници . лесен за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво. Канистерските вакууми без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими, но исто така можете да користите исто така Рачно прицврстување на исправен вакуум . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите. Препорачано е подлога за килим.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Kenova in By Journee е враќање од 90 тите години што брзо ќе стане глава во вашиот плакар...

Додадете црвена, бела и сина боја на вашата активна облека, започнувајќи го овој машко резервоар од Расе

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Еден пар на отсечени тексас шорцеви се мора да ги има во машка облека Едноставен, но стилски, опуштениот

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Секое убаво парче ткаење раскажува приказна на задниот дел од патувањето на уметникот...

Цртичка на меката ткаенина го подобрува светло и воздушно чувство на оваа блуза блуза со цвеќиња Наполн

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 36in Никогаш не бегај? 5 најлонските поштенски врс

Прекрасната уметност од Лиза Ревизија создава геометриски дизајн во повеќебојни за овој разноврсен то�

Активен сет на атлетски работи Дали сте покриени, удобни и координирани Поклопете ги омилените отпечат�

; Големи раси како Лабрадор, Лабрадор ретровидери, германски овчар, Златен ретровидери, Ротвејлерс, Хуси

Пополнете го вашиот изглед со едноставно Daisy 20 "x 20 " Наутички морнарички кругови и плоштади со акцент пер

Не пропуштајте го ова, без граници за метални ленти со кратки ракави! Овој стил има силуета на каросериј�

Добредојдовте на земјата на чудата Прекрасно место каде децата можат да бидат сами Овие скапоцени кади�

Излезете во есен со совршена бела чипка за чипка од Портланд од компанијата за подигање на Портланд! Заш

Уметник : Кејти Jeanан Вудсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Крузот на плажата Бруср Брусер Фармстронг е совршен за секој човек кој бара крстарење во стил Одликувај

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Scroll