Новак
Повторно воспоставена замена на кертриџот за

Повторно воспоставена замена на кертриџот за

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Заштедете уште повеќе со нашиот 12 кертриџ сет за серијата T078. Овој сет на најголемиот дел вклучува 2 црни касети T078120 (T0781), 2 цијан T078220 (T0782), 2 Magenta T078320 (T0783), 2 жолти T078420 (T0784), 2 светло цијан T078520 (T0785) и 2 светло магент T07826). Попустот на пакетот ја носи цената на кертриџот до многу ниска 4,99 секоја од нив! Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот OEM T078 Касети за печатачи кога нашите генерички печатач за брендови обезбедуваат одлични резултати од квалитетот за дел од цената? Оваа ставка се испорачува брзо и прецизно, добијте заштеда на потребите за печатење денес. Нашите компатибилни касети за замена на брендот за печатачи се поддржани од нашите. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе на вашиот дом или работа и канцелариски печатење! ЛД ?? Касетите се произведуваат во меѓународно овластена фабрика ISO 9002. ЛД ?? Касетите доаѓаат со и техничка поддршка. За употреба во следниве печатачи : Stylus Photo R380, RX680, R280, RX595, RX580, R260 Artisan 50. Ние сме ексклузивен препродавач на ЛД производи Бренд на високо квалитетни материјали за печатење . за употреба во занаетчија : 50 RX серија : RX580, RX595, RX680 Stylus : R260, R280, R380, RX580, RX595, RX680 Stylus Photo : R260, R280, R380, RX580, RX595, RX680. Вклучено : 2 T078120 Black 2 T078220 Cyan 2 T078320 Magenta 2 T078420 Yellow 2 T078520 Light Cyan 2 T078620 Light Magenta. 100% задоволство и гаранција за живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој сребрен оригинал со скапоцен камен од скапоцен камен од Сваровски е сигурно дека ќе биде хит...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Одликувајќи се со ткаена ткаенина од брзо сушење, ниту една граница за пливање на границите не ве одржув

Traildystone Round Drink Coasters се убави, функционални акценти на домашни украси кои внесуваат природен елемент во д�

Трансформирајте го патувањето со кабриолет големо хобо! Прикачете ја прилагодливата лента за да го пре�

Свртете ги главите на следната забава, Потлук или ноќ надвор од градот во овој женски селански фустан од

Уметник : Крис Пашкесјубјект : Cuisinestyle : Cottage / Country Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот�

Оценете ја оваа забавна и спортска маица за вашето момче за дете со долги ракави и дизајн со качулка за д

Организирајте ја вашата електроника во стил со нашата единица за медиуми во Брин Прекрасно дрво сушено

BHG 2 G розово божур, живи растенија во розово одгледувач 2 G Одгледувач тенџере Подобри домови редовно се х

Додадете зачудувачка рубинска црвена боја во вашиот украсен декор со овој лесен за нанесување лепило в�

Овој трендови меѓународни MLB Milwaukee Brewers ретро лого постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојн�

Хидрауличните црева за сопирачка со директна замена се дизајнирани да одговараат на специфични аплика�

Зачудувачка loveубов 1,50 карати Гарнет Стерлинг сребрен прстен во големини од 5 до 9 стил SR9812 Централен кам�

Сетот вклучува 16 миризливи мини маркери во разновидни бои 16 уникатни бои со слатка миризба Се одликува �

Овој привлечен и шармантен ноќен штанд е мешавина од елегантен елегантен дизајн го прави ова уникатен с

Покажете го вашиот живот со овие трендовски пакувања со пакет Muk Luks чорапи! Тие се направени од супер мек

Класична игра за редење игра како подароци за забави за сите! Играчите ќе преземат вртења за да ги превр�

Подготвени да се обесхрабрат користејќи ја ликовната уметност на ГИКЕЕ, „Инстант сина“ од Филип Саинт�

Совршено за училиште или игралиште, овие шорцеви за велосипеди од Wonder Nation сигурно ќе бидат суштински на

Здраво топлина! Климарното светло од страна на Cuddl Duds Плишани топлински топлини термички хеланки прават

"Злобниот сет на брзаци низводно И најдобрата вест, не мора да работите прекувремено за да поседувате па

Во моментов, Пабло првенствено е посветен на производство на постери и оригинали на платно Темите се ра�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Textured Black Notes : Fog Lamp Opening Cover Replaces OE Number : 2128852723 Replaces Partslink Number : MB1038158 Interc

Scroll