Новак
Уникатни поволни цени, женски плус солидно летно пуштено работење со половината

Уникатни поволни цени, женски плус солидно летно пуштено работење со половината

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Овие се саканите да ги носат кога ќе се сретнете ова лето што доаѓа. Засечете го океанот во овие лесни полиестерски шорцеви стилизирани со удобна еластична лента за половината и само-вратоврска. Моделот е 5'7, 180 фунти одговара на големина 1x.mearement (во инчи) Меѓународна големина Пологата на половината Хип ГИРТ вкупна должина1x 36 1/4 54 3/8 - 152x 39 3/8 57 1/2 15 1/23x 42 7/8 61 - 16 1/84x –46 1/2 64 5/8 16 3/4 уникатни поволни цени Plusенски плус цврсто лето Замачкана работа со половината за работа 50% памук 45% полиестер 5% спандекс. Цврста боја. Летни шорцеви. Еластична лента на половината. Прилагодлива затегнатост. Џебови со цртање. Увезени. Shortsенски плус шорцеви со големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

избледени отпорни.Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидн

Лифтовите за да голткаат, не можат да бидат напиени чашата за нокаути ™ е отворено првен чаша што нема д

Се одликува со мешавина од зелена холографска ливче и црни ПВЦ совети Производи Карактеристики : Предос

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти...

Декласирајте го шалтерот и донесете го шармот на селата во вашата кујна со овој луксузен сет на калај ко

Beе биде мечка пријатна и ќе биде симпатична во мека и лукаво руно качулка со 3Д уши Симпатична начин да ј�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Giclee (JeeClay) е напреден проц

Таа создава најголем дел од својата уметност во аголот на нејзината дневна соба која ја претвори во сво�

Електричната скара од таблети Americana има 200 квадратни инчи употреблива површина за готвење и елемент за г

Направете изјава и останете удобни во овие дами на Авиа, отворено дно панталони за јога, комплетни со џе�

Худи со кратки ракави на момчето и 1 момче е разноврсна кошула со активна облека што ја баравте...

Scroll