Новак
Производство за преработка на касета за замена на кертриџот за Epson 96

Производство за преработка на касета за замена на кертриџот за Epson 96

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 487.84

Овој професионално повторно воспоставен производ е оригинален авион на Epson T0969/T096920, кој е преку еден циклус на услуга и е надополнет. Овој кертриџ е темелно исчистен заедно со млазниците за печатење. Тогаш, Epson T096920 беше исполнет со ист процес, внатрешниот притисок на грбот беше осигуран и потоа беше прегледан за какво било можно истекување на школка, ја тестираше работата на сите електрични кола и конечно работи преку вистински тест за печатење. Чипот за мониторинг на овој повторно воспоставен од производството на Epson T096920 е оригиналниот чип кој е ресетиран за да обезбеди точен мониторинг. ЛД -касетите се произведуваат во меѓународно овластена фабрика ISO 9002. За употреба во следниве печатачи : Stylus Photo R2880.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Решетката е направена од цврста метална рамка и полиците користат премија дебела табла за честички Ово�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Primed Replaces OE Number : 0 K2 N173410 XXReplaces Partslink Number : KI1520109 Interchange Part Numer : 0 K2 N173410 XX,

Зачинете го вашиот подарок W Време на одмор Премиум Подарок комплет, 50 парчиња, 3 ролни хартија за завитк�

Три фидгетскиот рачен рачен за олеснување на стресот е забавна активност што промовира намалување на с�

Сонувајќи за совршен ден? Започнете со овој симпатичен фустан Маден Cујорк! Класичниот селски фустан до�

Осветлете го влезот во домот со овој прекрасен монограмиран доормат Направено од природен кокос, трајн�

Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со к

Дневна под сонцето во оваа трендовски чипка до едно парче костим за капење од кафевина Оваа модерна фиг�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој тешки прилагодени клучеви е дизајниран специјално за употреба со ореви од барел Алфа 308 и обезбеду�

365 деца од Garanimals Girls 2парчиња облеки во сет, големини 410 сет вклучуваат : Предно вратоврско здолниште Се пр

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Glass Box BW, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сива боја, овој лик�

Материјал : 58% памук / 38% модал / 4% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : М

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Време на празник Божиќ црвен гном MDF тремот Greeter, 40 " Овој весел мал гном е тука за да ги поздрави сите ваши

Вашето дете ќе биде loveубов да ги носи своите мали органски панталони Сетот вклучува 3 пара плетено влече

Вилата на ДВ Долче Вита е надграден утилитарен чизми Лесно се лизга и исклучува со горниот дел од горнио

Подготвени да се претставиме со обесени презентации во различни големини 24 "x 32" Зајдисонце палма галери

Импресионирајте ја вашата сакана со овој прстен за ангажман на ореол во Миабела Дијамант Монтирана во б

Современите моменти донесуваат обична софистицираност во гардеробата на вашето мало Секоја од нашите �

Треперлива и сјај со оваа блескава ткаенина! Совршено за гламурозни таблети, облека за специјални прили

Овој тренд меѓународен постер за fortид на Fortnite Kiptoe е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметн�

Towle Living секојдневно сет на патеки со 20парчиња Kirby Frost 20парчиња, услуга за 4 Овој сет на прибор за прибор за

Крајбрежниот накит Стерлинг сребрен чист овален кубна цирконија ореолона рингла хало на мали кружни ис

Варзир за коса со вар, нијанса на коса, епријателски за DIY, без оштетување, веган и суровост формула што о�

Изразувајте ја својата loveубов кон неа со овој прекрасен прстен за дијаманти за срце и стрела Изработено

Го сакам! Мини фустанот на BCBG Париз Бебидол е тој и сработен стил што ве носи од ден на ноќ со леснотија О�

Scroll