Новак
RavPower 24W 4.8A Алуминиумска легура Двојна USB полнач за автомобили со ISMART технологија за iPhone 7, iPad, Samsung, LG и повеќе - црвено

RavPower 24W 4.8A Алуминиумска легура Двојна USB полнач за автомобили со ISMART технологија за iPhone 7, iPad,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Постојано полнење Влезот на батеријата од 12-24 V е стандарден кај сите автомобили; Сепак, постојат моменти кога може да го надмине овој стандард. Без оглед на напонот, USB полначот автоматски ќе се прилагоди за да го заштити вашиот уред и да се наполни со стабилна брзина.Полнач за метални автомобили-Компактен и здрав алуминиумски легура тело спакувано со моќен двојно излез од 4,8А удар-две 2,4А USB порти се доволно моќни за да ги наполнат дури и најголемите и најпогодни уреди со моќност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЛЕР светлината се монтира брзо на местата за велосипеди за велосипеди и има три режими (стабилно, трепка

Тема : Флоралстајл : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, платно, акрилик Ова подготвено за за�

Coolaroo Easy Release outoor Roller Shades ја карактеризираат нашата лесна, една рака, самостојно работење и обезбедува на�

Непосредна лопатка што е исто така и со резолуција, Вилија од Бринли Ко Овој лигар на лизгање има класич�

Овој оригинален модерно тркалезно дрвен wallиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и во с�

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето учили�

Јас шпионирам нешто girly и чудесно со очен Овој фустан на окото од без граници има трендовски и женствена

Овие панталони со манжетни манжетни со манжетни манжетни со мачки не се само елегантни, тие исто така го

Доживотно гаранција IXIR HTC One M9 + Charger Micro USB 2.0 Кабелски комплет од Truwire {2 CAR Charger + 2 Micro USB кабел} Вистинско диг�

Уметник : Волтер Cranesubject : Animalsstyle : ModernCenury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подготвено

Scroll