Новак
Сет на бел и природен обоен јута, пролетен велигденски украси од јајце 2,25 “

Сет на бел и природен обоен јута, пролетен велигденски украси од јајце 2,25 “

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 880.00

Комплетот вклучува асортиман на бели и природни обоени велигденски јајца од јајца имаат декоративни дизајни за корап и јута со копчиња бели и црвени бери акценти и ленти од ленти целосно димензионални украси, секој доаѓа подготвен за зачувување на јута-кабел доаѓа во корпа за пикети за ограда димензии : 2,25 "Висок х 1,5 " Материјал (и) со дијаметар : Сет на пена од 9 велигденски украси од јајце, природни обоени јајца, декоративни дизајни за корап и јута, подготвени за зачувување, доаѓа во прозорец кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фенери Акцент на кој било стил на декор од традиционален до современ Ставете свеќа внатре за да создаде�

Scroll