Новак
Органска, цела пченица од , 7 Грчки ПИТА рамен леб 6ct., 16. Оз

Органска, цела пченица од , 7 Грчки ПИТА рамен леб 6ct., 16. Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 59.84

Органскиот 100% од 100% пченица од 100% од пченица, рамен леб е преполен со добрина и има вкус неверојатно. Одлично за сите прилики. Да се ​​јаде добро е да се живее добро. Природно добро и сите природни. Нема сируп од пченка со висока фруктоза. Без транс маснотии. Без холестерол. 40 грама цело зрно по пита. 5 грама влакна по пита- одличен извор. Секогаш направени со не-ГМО состојки. Во органските на Папа, печеме свежи пита, кои се здрави и хранливи за вас, колку што се вкусни. Ние ги избираме најдобрите, здрави состојки и ги печеме до совршенство за неверојатен вкус. Папа органски од нашето семејство до твоето! Да се ​​јаде добро е да се живее добро. Уживајте во некои денес! Да се ​​јаде добро е да се живее добро USDA органски. Сите природни . нема сируп од пченка со висока фруктоза . нема транс маснотии . без холестерол . нема производи од животинско потекло. Нема вештачки бои, вкусови или конзерванси. 40 грама цело зрно по пита. 5 грама влакна по пита-одличен извор. Секогаш направени со не-ГМО состојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll