Новак
Возете медицински под притисок на црвена боја

Возете медицински под притисок на црвена боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 6494.24

Краткиот опис не е достапен горниот капак е двонасочна ткаенина за истегнување што го намалува градењето на топлината и обезбедува површина со ниско-смолче што е анти-микробна и отпорна на вода; Винил дното е водоотпорно. Сокриениот патент и преголемата бариера Преголемата моќ ги спречува течностите да го загадат јадрото на душекот. Е во согласност со федералниот пожарникарски код CFR 16 Дел 1633. Назначените делови од главата и нозете Спречуваат грешки во инсталацијата. Душек за прераспределување на притисокот дизајниран за домашна нега и долгорочна нега. Овој душек е поделен на 3 различни зони, составен од 66 намалувања на канали за редистрибуција на диференцијален притисок. Вистинска тежина на производот : 24 фунти. Покриен материјал : најлон на отпорен на течност; Водоотпорно винилско дно. Посветен дел од потпетиците : Да. Оценка на пожар : CFR 16 Дел 1633. Слоеви на пена : 1. Севкупна висина на производот : 5,5 ". Севкупна должина на производот : 76". Севкупна ширина на производот : 36 ". Основен производ Боја : Сина. Материјал за примарен производ : Најлон отпорен на течност. Капацитет на тежина на производот : 300 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Разновидност 12 пакувања од 12 лименки за унца со флуиди на топо чико Агуас фреска, тврд селцер...

Секоја секач за прицврстување со мек зафат вклучува едно сечило од 0,7 инчи (18мм) со 14+1 рабови за сечење ко

Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа техноло�

Од лов на јајца до велигденски собири, шармантните и охтолкуславни модели на велигденски благослови ќе

Вашата зона тркала за еднорочно платно играчки за играчки помага да ја задржите просторијата на вашето

Компатибилен со Dyson V6 / V7 / V8 / V10 / V11 / DC30 / DC31 / DC34 / DC35 / DC58 / DC59 / DC62 / DC74 Можете да се соберете лесн

Магистерската конкуренција за глава обезбедува сеопфатна заштита од ударите што се лизгаат низ вашата

Време на одмор анимиран музички снежен глобус, Работилница на Дедо Мраз : Анимиран светлосен музички пр�

Уживајте во омилениот појадок со старомодна мешавина од леќата од леќата Хоџсон Мил Ова е производ кој �

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

CRP Contitech OE KIVERTS PRO Series Комплет TB318 K1 Вклучува временски појас (Contitech), затегнувачка макара (GMB), макара за мир�

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Боја : Бела Цврста подградба Конструкцијата на челична и жица лесно поддржува монитори или лаптопи до 44

Картичка за подароци, 5100 долари Вие ја избирате сумата од 5 до 100 долари Замрзнат јогурт, подарокот на нас

Дали вашиот рекорд купување излегува од рака? Нема пресуда тука ние ја поддржуваме! И заедно со таа мора

Зад вашите убави соништа, потребна ви е удобна табла Нашата глава е идеално решение за вашиот ансамбл, с�

Вкупна максимална тежина, вклучително и душек Двојна масажа на целото тело со Бранови подмладувајте по

Покажете го вашиот најнов проект во класичен стил со штандот на табелата Ackfeld Идеално е за прикажување н

Зголемените хмели на Крозби ® му даваат на овој освежувачки Пилснер зачинета и земјен хоп арома Каракте

Компатибилен со Apple Watch® 42mm Серија 3, 2 и 1 целосна покриеност со јасен центар 3Д криви рабови, удобен допир

Цирилос, Премиум, Јава Фузија Делукс Бавно горење Природен лист Од холандски мајстори...

ГОГО СИКЕЕЗКИТЕ НА ГОГИ се БПА бесплатни и се карактеризираат со лесно отворени капачиња и вградена сла

Свежо исечен мудрец има уникатна арома и лут вкус што може да биде многу истакнат во садовите Вкусот на �

Секоја комплет за резерви на Делукс на Делукс на лимонада Гингам вклучува : 24 плочи за хартија од лимона�

Контролорот за соларно полнење на Алеко е еден вид интелигентен, мултифункционален контролер на соларн

Правејќи зло и чувство на жлеб со овие минијатури графички џогери Толку многу забавно, овие супермеки, у

Mid Risselim Fitcapri Jeanpull на еластична лента за половината и ткаенина што се протега, скулптурира и holdsfaux fly & scoop џ

Се одликува со форма на ракав од 3 / 4, отворен фронт и чиста ткаенина од цвеќиња од чипка Ласкава чипка по

Scroll