Новак
Комплетира Маникоти Оз

Комплетира Маникоти Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Јадете без да го нарушите вашиот зафатен распоред со Hormel Compleate Manicotti со месо. Идеално е кога сакате нешто брзо и вкусно. Овој спакуван оброк е подготвен за јадење за околу 60 секунди. Се одликува со вкусно маникоти со сирење во робустен сос од домати и месо. Можете да го загреете во микробранова печка или да го вриете во врела вода на врвот на шпоретот. Хормел го комплетира Маникоти, 10 мл : подготвен оброк за јадење со маникоти со сирење во робустен сос од домати и месо. Содржи 12g протеини. Лесно се подготвува, подготвен за 60 секунди. Направено со вистинско сирење. Загрејте во микробранова печка или ставете неотворена пластична лента во врела вода и врие околу 9 минути.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лингвин, органска, цела пченица Органски тестенини со цела пченица со Омега3 Одличен извор на омега3...

Како неГМО проект за потврден производ, вие и вашето семејство можете да уживате во овие тестенини со си

Дал Раколто италијански занаетчиски бронзени тестенини се произведуваат во согласност со традициите ш

Во Барила, ние сме страсни за тестенините На крајот на краиштата, ние сме производители на тестенини ушт

Го имаме тој еденодеден вид стил на Тексас, пријателство и независен дух во нашата ДНК...

Италијански за „мало тесто“, Сан Giorgорџо Пастина е најмалата форма што ја правиме Нашата специјална ме�

Со седиште во малото село Сант? Елија, пијаниси во регионот Молисе, Италија, Дал Раколто занаетчиски тес�

Роланд Чука Соба тестенини се светложолти тестенини од пченица Нивната текстура на алте и весели вкусо�

Уживајте во брз, лесен оброк со Gia Russa Gnocci Овој автентичен италијански третман готвачи за помалку од три �

Исто така познат како? Извиткани шпагети,? Фусили може да се јаде со најразлични сосови поставени на врв�

Scroll