Новак
Крафт Браун извади контејнери за храна извади кутии Оз

Крафт Браун извади контејнери за храна извади кутии Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Ова е одржлив контејнер за храна направен од 100% залихи за рециклирање на хартија (100% без пластика). Ефикасни и економични како што извадуваат контејнери за храна / извадете кутии, овие кутии од 30oz се отпорни на маснотии. Совршено за употреба за училишни ручеци, ресторан за одење контејнери и многу повеќе. Овие кутии за извадување на кафеава кафеава се совршени за одржување на вашата храна свежа, како и за ладење и микробранова храна или преостаната храна. Тие се исто така еко-пријателска алтернатива на кутиите за ручек. Овие кутии се толерантни на топлина и специјално дизајнирани да држат мрсна храна до 6 часа. Уживајте во безбедно спакувани оброци во овие контејнери со големина на патување. Тие исто така се микробранови. Димензиите се 4,5 "x 3,75 " x 2,5 "и поседува 30 мл храна. 100% рециклирано. Направено со употреба на нула пластика. Оценка на храна. Отпорна на маснотии. Направено со употреба на 100% свежо влакно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Слаткото цветно везење додава симпатична допир на секојдневната џебна маица од Wonder Nation Оваа лесна крат�

Супер кул стебла за пливање од Wonder Nation го одржуваат подготвениот и удобен со еластична заштита од полов�

Поставете се за пријатна ноќ на спиење со оваа супермека плус големина пижама поставена од бидете сами..

Вашето момче ќе се чувствува весело и светло во оваа графичка Божиќна матичка со долги ракави од време н

Додадете допир на модерен декор во вашиот дом или канцеларија со овој шармантен сив пластеник Едностав�

Меки, лесни и подготвени за денот, времето и резервоарот на Хенли без ракави на Тру е разноврсен додаток

Осветлете го вашиот дом со носталгичната свеќа од снежен човек од г дин Божиќ Оваа 9,5 "Сина сјајна свеќа �

Imagio Baby Midtown Island 3во1 фиксна креветче има класичен стил и скала за да му овозможи да се вклопи во хармоничн�

Ажурирајте ја вашата гардероба со топло време со елементите на елоквиите, предниот фустан со резервоар�

Оваа прекрасна апстрактна уметност на платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отп�

Овие килими се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени з�

Проверете го ова три пакувања за вашето мало девојче! Удобно и удобно, оваа bralette поставена од розова ети�

Суперладни шорцеви од слој 8 го комплетираат неговиот атлетски стил со леснотија Овие шорцеви на момчињ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ние го дадовме нашиот пловидба? Оксфорд е удобно? Третман Што значи тоа за вас? Нова ткаенина од ткаенина

Додадете софистицираност во вашиот ансамбл со овие станови за затегнување на пети од Мелроус Аве, кои и�

Убав додаток на вашата колекција, градниот градник на тајните богатства обезбедува женски изглед со де�

Приближно Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 301 / 2”, Градите : 37 ”, раменици : 45” Моделот носи с�

Овие меки и удобни памучни мини екипаж чорапи нудат разноврсност да се носат во текот на целата година с

Фрили Течен Елоквии Елементите на печатењето на венецот на печатење е едноставно супер женствено, совр�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Добијте дополнителна поддршка од потпетица до пети со зонирање на зоната на Авиа, без шоу лагер за подоб

Овој оригинален часовник од дрво, дрвен woodиден часовник, се вклопува и во рустикални декори, како и во со

Органските леќа на Еден се 100% семејна фарма на САД зелени леќа Натопено преку ноќ и варен во органски до�

Scroll